[Release] MuServer 98c - All works 100%

Като гледам май човека който е пуснал файловете няма да ни даде линк за клиента. Браво на него. Ето на това му се вика Половин Release ;]
 
:}
Кън MeRtEkA :
Пич потарси в дата бг трябва да има
 
Yea, but you need where to download it from... and as far as I know Dangerlink doesn't use that client anymore ;)
 
Искам да ви кажа че намерих клиент от някакаф инспански сървар но клиента е на инспански ще го преведа и ще ви дам линк :)
 
така мисля че не разбрахте дръпнете ето този клиент: Click Me и сте готови...адвате сървара ви и GL&HF :party:
 
така мисля че не разбрахте дръпнете ето този клиент: Click Me и сте готови...адвате сървара ви и GL&HF :party:

Пич мислиж ли че не сам чел менията този клиент на Xtalyng нестава main.exe е пакнат ае тестваи преди да заблуждаваш хората днес ще тествам моя клиент и ще го кача :)
 
така мисля че не разбрахте дръпнете ето този клиент: click me и сте готови...адвате сървара ви и gl&hf :party:
пробвайте с този клиент
 
ctct...... :headbang:

мисля че тоя съвар файл няма да е в нужда на никой... тъи като няма клиент или поне сички който са посочени нестават моля администраторите да намерят и предоставят благодаря! ::):
 
*

имам следния проблем след като пусна съвара ми изписва това
1260676_orig.jpg
от каде да го фих?
 
имам следния проблем след като пусна съвара ми изписва това
1260676_orig.jpg
от каде да го фих?
огената стена е проблема :)
изключих огнената стена но пак дава така в комън сървара смених иптата правилно и на останалите места от каде е проблема нз!
 
Стига сте писали безсмислени коментари, помогнете на пича зако казвате едно и също 50 пъти?
 
Абе направете си го да става от 97д клиент, 98ц е същото като 97д.. айде..