[Release] MuServer 97d99i + 52 new items + 2 maps

Registry editing has been disableded by your administrator! -- Що ми дава това като пробвам да инстална ODBC ??? - Въпреки че съм във ADMINISTRATOR USERA?
 
OMG! You are a total IDIOT! He sad that he use Admin Acc, which means that run as... is pointless ...
 
Registry editing has been disableded by your administrator! -- Що ми дава това като пробвам да инстална ODBC ??? - Въпреки че съм във ADMINISTRATOR USERA?

Някой да помогне
 
OMG! You are a total IDIOT! He sad that he use Admin Acc, which means that run as... is pointless ...

Sometimes it bugs i am admin too but if i don't run my aion compiler with "run as" it will shutdown.... So don't talk shits when you don't know.

PS: Spoiled Little Brat
 
And what im need to do to fix it ?
 
това не са ли същите файлове ??
http://darksteam.net/releases/[release]-muserver-97d99i-new-items-9247.html

ако да имам запитване !


Хора пускам сървара влизам вътре и след 1,2 мин ме дропва... и като ме дропне няколко пати исписва GAMESERVER че крашва ехе-то и до там ... бтв как да направя да ми се виждат сташовете и масхината че не ми ги показва...някой може ли да ми бесни това с 2 сървара ли е или само с един щотот в обеснението едно ,че не се чете заради езика на които е написано (мисля че е някав испански) и др гледам 4е има 2 папки Subserver1 i 2 i dataserver3 какво да ги правя ...моля помогнете
 
Дава ми еррор на Джойн сървъра