[Release] MBT MuServer 97d99i + New Items & Customs

добави ме в сакйп... или пробвай на норосложи файловете и не склагай 2 упдейт
 
  • Like
Reactions: SeRino
Не се ли научихте че със скинове е тъпо е ....
 
  • Like
Reactions: SeRino
Не се ли научихте че със скинове е тъпо е ....

Да те Светна УМНИЧКО Един скин НЯМА Добавениса.... ЕТО ЛИСТ С НОВИТЕ ПРЕДМЕТИ!!!!!!
Значи когато сложа Упдейт 4 влизам си пиша мове давиас сеедно неме мове и ГС-то ЕРОР Сенд и Донт Сенд.....ПЛс някой да го оправи .....
@ul7ra ако може само да го оправиш както си оправил Уп2 плс да не пада гсто при местене добавяне на статус.....Само на Уп4 прави така когато заместя ГамеСървара
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SeRino
Искам да питам относно упдате с /add str,agi,vit,ene.... може ли само този упдеит да се направи на сървар 97д+99и аз съм сас съ6тата верися на сървара 0.97.04 и ми се искад а сложа на сървара таз гъзарика вместо да се излиза от играта и секи апт от саита направо с адд ....да съ6то да питам и за /пост съобщенията към сървара... някои може ли да ми даде и да ми обясни как да направя тия 2 не6та на моя сървар без да се налага да свалям нов и сичко да променям просто искам да добавя тия 2 не6та...

отново питам
 
  • Like
Reactions: SeRino
НЕ СТАВА СЛОЖИХ ГО И ДИСКОНЕКТВА ЩОМ ВЛЕЗНА С КЛИЕНТА !!!

Тогава, защо преди 3-4 месеца ми работеше на мен без проблеми ??? Като не ти става, не става... Не е моя вината!
 
  • Like
Reactions: SeRino
Тогава, защо преди 3-4 месеца ми работеше на мен без проблеми ??? Като не ти става, не става... Не е моя вината!

преди 3,4 месеца...от тогаз до са колко време се е минало...и не сам казал че вината е твоя...просто казвам кво става...6тот само пи6ат питата а никои ни6то не казва дали го е поткарал
 
  • Like
Reactions: SeRino
Help me please!! I Download client from this server but in client no have new iteams give e please new iteams ( data/items)
80755c4f9840.jpg
 
преди 3,4 месеца...от тогаз до са колко време се е минало...и не сам казал че вината е твоя...просто казвам кво става...6тот само пи6ат питата а никои ни6то не казва дали го е поткарал

Прав си! Еми аз файловете тогава ги бях свалил от р***з*** и си вървяха без проблеми. Както виждам темата от там е копирана.. :d Провери си пак настройки на сървъра и на клиента.. Нямам си наидея, защо не става.... Ще видя ако имам време довечера ще ги сваля, да видя какво е сега положението и ако мога да помогна с нещо, ще помогна...
 
  • Like
Reactions: SeRino
Help me please!! I Download client from this server but in client no have new iteams give e please new iteams ( data/items)
80755c4f9840.jpg
Dude in ur server comamnds: /post /serverinfo /online works ?
 
  • Like
Reactions: SeRino
no not work! In new updates i have error in start gameserver :(
help please!!
 
  • Like
Reactions: SeRino
Бъговете няма да ги оправите особено крашването цялата фатка е във операционата система и савсем малко трябва да се пипне ГС но за да го барате трябва да го unpack-те аз го имам unpack-то и с оправени бугове

1. не крашва когато направя reload options
2. не крашва при /move , /serverinfo и т.н.
3. в този release GameServer.exe има един проблем и той е че можете да дублирате героите без това да е проблем за играта демек намирате си някой на макс и му дублирате героя.

При мен това го няма

5. имам и нови сетове не само тези който са написани тук при мен сетовете са 6 :) не 3

и понеже съм Noob няма да го дам
 
  • Like
Reactions: SeRino
Бъговете няма да ги оправите особено крашването цялата фатка е във операционата система и савсем малко трябва да се пипне ГС но за да го барате трябва да го unpack-те аз го имам unpack-то и с оправени бугове

1. не крашва когато направя reload options
2. не крашва при /move , /serverinfo и т.н.
3. в този release gameserver.exe има един проблем и той е че можете да дублирате героите без това да е проблем за играта демек намирате си някой на макс и му дублирате героя.

При мен това го няма

5. имам и нови сетове не само тези който са написани тук при мен сетовете са 6 :) не 3

и понеже съм noob няма да го дам
не е лесно да си ламер, нали?
 
#Update 1b може ли да ми го качите във filebox ? защото нещо е бъгнало
 
бях релийзнал нови файлове 97d+custom+s2 но някой не ги е одобрил или си е казал я виш я да си ги зема си ги запазя :д и темата още я няма