[Release] MBT MuServer 97d99i + New Items & Customs

I cant Understand! When i use that commands /serverinfo /addagi .,..... not work ? some 1 can tell my why? Tnx
 
файловете са пл бях 1 месец с тях само уп 2 не ме кефи крашва...
 
А някой идея за нечетящите букви??? Само на 97д ми става така... някакво решение??
 
добави ме в скайп а и ти е грешен пхп скрипта...
 
Пробвайте този GameServer:

Link
Mirror

Преди време пробвах тези файлове и са добри!
Този GameServer фиксва следното:
/serverinfo, /online, /str/agi/ene/vit, /post, /move ит.н.
GameServer- не крашва при switch или когато излезнете от играта!

Лично съм го тествал и работи!!! Моля без излишни коментари от сорта: Не работи и т.н... Ако не Ви работи, значи е от Вас проблема!
 
Пробвайте този GameServer:

Link
Mirror

Преди време пробвах тези файлове и са добри!
Този GameServer фиксва следното:
/serverinfo, /online, /str/agi/ene/vit, /post, /move ит.н.
GameServer- не крашва при switch или когато излезнете от играта!

Лично съм го тествал и работи!!! Моля без излишни коментари от сорта: Не работи и т.н... Ако не Ви работи, значи е от Вас проблема!

I'll Test it Thanx ;]
 
  • Like
Reactions: SeRino
Again Don't Work :[ If some 1 Have All Updates in 1 and they work + commands /serverinfo /add .... Send me ;] Thanx
 
  • Like
Reactions: SeRino
Well.. it worked for me with no errors... I'm sorry that it doesn't work for you...
 
  • Like
Reactions: SeRino
I have Error with Textures 2 and ... if u cant make all updates in One and Send Me :] ^^ i thing something i do wrong! Tnx "bad EN" ^^ No FlexType :\
 
  • Like
Reactions: SeRino
скапани фаилове ...
Фаиловете са си добри тествал сам ги даже сам имал сървър с тях и вобще нямат никакви бугове!
 
Please make from this server teleport menu on "M" :) This is the best server 97d!!
Пожалуйсто сделайте для этого сервера меню телепортации!! Это самая клёвая сборка седи версий 97д
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SeRino
@svirki - Бъгове имат, но много малко и не са кой знае какво!
@work - I'm not sure that such old version supports an "M" Move List...
 
  • Like
Reactions: SeRino
Пробвайте този gameserver:

link
mirror

Преди време пробвах тези файлове и са добри!
Този gameserver фиксва следното:
/serverinfo, /online, /str/agi/ene/vit, /post, /move ит.н.
Gameserver- не крашва при switch или когато излезнете от играта!

Лично съм го тествал и работи!!! Моля без излишни коментари от сорта: Не работи и т.н... Ако не Ви работи, значи е от Вас проблема!


Аможели да фикснеш Упдейт 4?????
 
  • Like
Reactions: SeRino
Какво да му фиксвам? Би трябвало да си върви без проблеми! Пробва ли GameServer-a?
 
  • Like
Reactions: SeRino
Това трябва да се тества! :wait:
 
  • Like
Reactions: SeRino
Искам да питам относно упдате с /add str,agi,vit,ene.... може ли само този упдеит да се направи на сървар 97д+99и аз съм сас съ6тата верися на сървара 0.97.04 и ми се искад а сложа на сървара таз гъзарика вместо да се излиза от играта и секи апт от саита направо с адд ....да съ6то да питам и за /пост съобщенията към сървара... някои може ли да ми даде и да ми обясни как да направя тия 2 не6та на моя сървар без да се налага да свалям нов и сичко да променям просто искам да добавя тия 2 не6та...
 
  • Like
Reactions: SeRino
Пробвайте този gameserver:

link
mirror

Преди време пробвах тези файлове и са добри!
Този gameserver фиксва следното:
/serverinfo, /online, /str/agi/ene/vit, /post, /move ит.н.
Gameserver- не крашва при switch или когато излезнете от играта!

Лично съм го тествал и работи!!! Моля без излишни коментари от сорта: Не работи и т.н... Ако не Ви работи, значи е от Вас проблема!

НЕ СТАВА СЛОЖИХ ГО И ДИСКОНЕКТВА ЩОМ ВЛЕЗНА С КЛИЕНТА !!!
 
  • Like
Reactions: SeRino