[Release] MuServer 1.0L

Master You can Absolute Work! 10/10 thnx you!
 
дайте ми такъв пач който да може да бие и в града изобщо ако е с пач де..
 
Казва се Guardian Patch :cheezy:
DOWNLOAD:
 

Attachments

  • Guardian.rar
    145.4 KB · Views: 21
Казва се Guardian Patch :cheezy:
DOWNLOAD:

Мерси много пич :59:
само ми кажи за кои версии става :angel_not::angel_innocent:
 
До колкото знам за всички !!
 
:( 1 bug i don't like on 1.0L VERSION AND ALL FILES HAVE THIS BUG >> CRASH GameServeR!!! :(
 
Last edited:
защото като си нстал Сялевал не си писал нищу ама незначи че ти не си писал и др не са ^^^
 
ти в час ли си въобще незнам..
 
Неможе ли да се Дабавят Crywolf и Fenrir във вер. 1.00L ?! ::S:::S:::S:
 
Неможе ли да се Дабавят crywolf и fenrir във вер. 1.00l ?! ::s:::s:::s:

Предполагам, че могат да се добави Фенрира, но само като скин на някое животно :) Иначе не може !
 
чисто файловете са на AllianceMu 100% съм сигурен
 
бях с тези файлове и имат едно бугче след има няма 2 часа онлайн сървара крашва ...(никой неможе се логва....) ;(
 
ем така ще се получава като е едитнат грешно геймсървъра иначе файловете на AlliaceMu 1.0L са едни от най-стабилните които познавам
 
бях с тези файлове и имат едно бугче след има няма 2 часа онлайн сървара крашва ...(никой неможе се логва....) ;(

Карал съм с тези файлове 2 месеца без спиране не е от файловете

ем така ще се получава като е едитнат грешно геймсървъра иначе файловете на alliacemu 1.0l са едни от най-стабилните които познавам

Голям разбира4 стана кат са най-слабите даи ти някфи..
 
просто свалете оригиналните файлове на AllianceMu 1.0L от къде ще ги намерите нз аз си имам мой 1.0Л с работещи неща и само 1 бъг дето е към клиента или нещо геймсървъра както е описано тук е на дарк хорсе като мине мишката покрай него 1я път те дисконектва но след това се оправя