[AD] MuPlatinum 98r Exp: 600x Drop: 80%

zzap

Member
Joined
Jun 9, 2009
Messages
34
Reaction score
6
Server: MuPlatinum 98R
Server is From: Bulgaria
Version: 98r+
Experience: 600x
Drops: 80%

Bless Bug: Off
Reset Lvl: 340
Max Level: 400
Reset Zen: 150 mil
Reset Points: Keep STATS!
Points Per Level: 8/10
All Jewels in shop

Maximum Stats: 32000
Max Resets: 101
Clear Inventory: No
Clear Skills: Yes
Reset Points: 2500



Mu Platinum 98R
 
Last edited:
98R версия с веб за с3 ххахьъахьаъхьаъхьаъьха доживях да го видя ! ще падна от коня :Д:ДД:Д
 
98R версия с веб за с3 ххахьъахьаъхьаъхьаъьха доживях да го видя ! ще падна от коня :Д:ДД:Д

хахахаах забавен някъде пише ли с3 ? :Д Или ти заради картинките хахаха :Д(y)
 
кфо си доживял бе смешка (tmi)



смешка ма преди 1 месец ми викаш:
Свободен ли си ? ако искаш та напрая гм в авенгер ли кое беше не се сещам щот ти толкос мн сървъри напрай и 1 незадаржа 2 седмици , та ми викаш ако си свободен да рекламираш сървъра и да викаш хора ща напрая гм (y)]:) ^^
 
смешка ма преди 1 месец ми викаш:
Свободен ли си ? ако искаш та напрая гм в авенгер ли кое беше не се сещам щот ти толкос мн сървъри напрай и 1 незадаржа 2 седмици , та ми викаш ако си свободен да рекламираш сървъра и да викаш хора ща напрая гм (y)]:) ^^

не се е задържал ? сървъра ми е онлайн почти от месец и полвина . айде сега логото е сменено доволен ли си ?
 
не се е задържал ? сървъра ми е онлайн почти от месец и полвина . айде сега логото е сменено доволен ли си ?

нз ма от както те знам това знам ,че сървър не се е заддържал повече от 2 седмици може да се е променило незнам.А не говорих за логото а за самия веб няя значение не искам са караме (y)
 
нз ма от както те знам това знам ,че сървър не се е заддържал повече от 2 седмици може да се е променило незнам.А не говорих за логото а за самия веб няя значение не искам са караме (y)

ето ти Tyxo а относно уеба покажи ми едно нещо което да е за S3 |-(
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zzap
6/10
Кофти дизайн и много бавен сайт ..
 
  • Like
Reactions: zzap
харесвами само това че точките се запазват неме кефи :S даже мисля да го почна :):)
 
  • Like
Reactions: zzap
харесвами само това че точките се запазват неме кефи :S даже мисля да го почна :):)
точките не се запазват
 
Айде пак тоя дизайн :D
Като цяло 7/10
 
  • Like
Reactions: zzap
Много бавно ти зарежда сайта бе .... 7/10 за всичко
 
  • Like
Reactions: zzap
дайте skype на тонито че му имам май стария фр ми е spx :p:p