[AD] MuOptinet 97d99i Exp: 80x Drop: 60%

Все пак по този начин не наказвате създателите на съответния сървър , ами играчите в него - замислете се като се правихте пък вие на ХАКЕРИ.
 
Все пак по този начин не наказвате създателите на съответния сървър , ами играчите в него - замислете се като се правихте пък вие на ХАКЕРИ.
Като гледаш той да е направил нещо на сървъра?
Просто казва да не им знае устата, защото не са богове, а те продължават да се правят на такива!
Браво голям си. И какъв е крайният резултат?

Btw виж, че дори им е дал съвет ;)
 
Браво голям си. И какъв е крайният резултат?


Не мислех,че човек като теб ще ми зададе подобен въпрос,но все-пак ще отговоря.
Нужно ли е да обяснявам,колко е важно всъщност да се уважаваме?!
И редно ли е да търпя всичко казано и направено по мой адрес(без дори да съм направил каквото и да било),
заради някакви морални и не чак-толкова морални (неписани) закони?!
И в крайна сметка не съм "голямата работа",и не се гордея с това - дори съжалявам вече.
Но според мен няма друг начин да покажеш на някой,който се взима прекалено на сериозно,
и до толкова е обвзет от манията,че е почнал да бърка двата свята - "виртуален" и "реален" - и си мисли,че е син на Бог,
и е защитен от "Great Wall of China", колко всъщност е заблуден.
Нямам нищо лично към никой,и никога не съм имал,но колкото и да са ми железни нервите,понякога просто не издържат...
Ако не ви харесва нещо в мен,можете спокойно да ме отстраните от форума - на никой няма да се сърдя - ,
но да търпя всичко,и то на всяка цена,просто няма да стане!
А като "краен резултат"... , може-би един вид лично облекчение - нещо като хапче,когато си болен.
 
Last edited:
Не мислех,че човек като теб ще ми зададе подобен въпрос,но все-пак ще отговоря.
Нужно ли е да обяснявам,колко е важно всъщност да се уважаваме?!
И редно ли е да търпя всичко казано и направено по мой адрес(без дори да съм направил каквото и да било),
заради някакви морални и не чак-толкова морални (неписани) закони?!
И в крайна сметка не съм "голямата работа",и не се гордея с това - дори съжалявам вече.
Но според мен няма друг начин да покажеш на някой,който се взима прекалено на сериозно,
и до толкова е обвзет от манията,че е почнал да бърка двата свята - "виртуален" и "реален" - и си мисли,че е син на Бог,
и е защитен от "Great Wall of China", колко всъщност е заблуден.
Нямам нищо лично към никой,и никога не съм имал,но колкото и да са ми железни нервите,понякога просто не издържат...
Ако не ви харесва нещо в мен,можете спокойно да ме отстраните от форума - на никой няма да се сърдя - ,
но да търпя всичко,и то на всяка цена,просто няма да стане!
А като "краен резултат"... , може-би един вид лично облекчение - нещо като капче,когато си болен.

Радвам се, че изразяваш мнението си, но не мисля, че има някаква връзка с реалността. Виждам от снимките които си пуснал, че пускаш някакви програмки и атакуваш някакви неща, които дори ги няма на хоста на MuOptinet. Интересно ми е какво точно си успял да направиш?
 
Радвам се, че изразяваш мнението си, но не мисля, че има някаква връзка с реалността. Виждам от снимките които си пуснал, че пускаш някакви програмки и атакуваш някакви неща, които дори ги няма на хоста на MuOptinet. Интересно ми е какво точно си успял да направиш?

Добре щеше да е,ако си подготвен със знания,защото рискуваш да се изложиш(пред хора,които разбират).
Metasploit Framework (msf3) в съчетание с Armitage,имат безкрайно-много функции,и една от тях е Hail Mary (мързеливия начин,когато не ти е до играчка).
Спрямо данните събрани при сканирането,избира от хилядите модули най-вероятните (на алгоритмичен принцип спрямо версиите на OS, Apache,FTP,SMTP etc.),и прави проверки като автоматично "чеква" целта.
И това че виждаш малка част от модулите,а те всъщност ги няма,значи ли че наливам от "пусто в празно" ?!
И ако се замислиш малко по-сериозно,ще усетиш как се подвеждаш много,защото как според теб е възможно да създам сесия между 2 машини,и да си изпълнявам в "shell" команди,без да съм направил връзка?!
Или трябваше да покажа и снимки с директориите на машината?!
Защото да съм 10мин. вътре,дали не съм видял каквото ми е трябвало?!
Но много ме радва фактът,че се заблуждават хора като Теб.
Това говори добре за мен...
Аз обаче спирам,защото ми става досадно,за което съжалявам.
Ако искаш показно,с удоволствие,но трябва да ползвам проксита,понеже си ме блокирал незнайно защо...

П.П. Препоръчвам да се смени/ъпдейтва форума на сървъра,защото там се къса нишката...
И съжалявам ако аз съм прецакал нещо регистрацията,но забелязах,че не работи нещо...
 
Last edited:
Всеки втори все хаква. Похвалете ми се със собствени разработки не с нещо заучено от някой форум.
 
  • Like
Reactions: Dude
Не знам това е най-корумпирания сървър !!! :D виждал съм какво ли не :D :D :D
 
Здравейте, колеги имаме проблем със същия хакер който ви флооду сървъра няколко дни, намерихте ли някакво решени на проблема тъй като не ни оставя на мира. Сега ще сменим рутера с доста по стабилен тъй като сегашният явно не понася добре флоода но какво още може да се направи, опитахме доста неща. Ще съм ви благодарен да споделите малко опит с нас.
 
  • Like
Reactions: Dude
Здравейте, колеги имаме проблем със същия хакер който ви флооду сървъра няколко дни, намерихте ли някакво решени на проблема тъй като не ни оставя на мира. Сега ще сменим рутера с доста по стабилен тъй като сегашният явно не понася добре флоода но какво още може да се направи, опитахме доста неща. Ще съм ви благодарен да споделите малко опит с нас.

Необходим ви е хардуерен Firewall който да анализира и митигира трафика. Също така е добре да изолирате UDP протокола нацяло, тъй като не ви е необходим за целта. Няма да е лошо цялата система да се подплати и със софтуерен Firewall като MUGuardFirewall например. Успех в борбата с досадниците.
 
Днес сървъра прави година и един месец от както не е ресван.На 25.07.2015(Събота) сървъра ще бъде рестартиран и пуснат официално.Повече информация СКОРО!

It has been a year and one month since the last reset of the server.The server will be wiped and launched officially on 25.07.2015. More info will be available soon!!
 
WEBSITE: www.muoptinet.com

Дългоочакваният момент дойде!!
ЗАДАВА СЕ 14ТИ СЕЗОН НА МУОПТИНЕТ!!
ДА! ЩЕ ИМА РЕСТАРТ! В момента всички хора стоят вкъщи и поне още месец ще продължи това.Така че няма по добър момент от това да започнат всички от начало!!!Ще има доста изненади и промени които ще ви споделим до дни.

Официална дата: 15.04.2020г 19:00ч
Очакваме ви!!! #StayHome

WEBSITE: www.muoptinet.com
 
Тоя сезон , ще се пусна :D
 
Харесва ми за сега сървъра, нито е лесен нито е прекалено труден. Единствения проблем беше, че в началото например в давиас имаше 200 човека, а има 2 спота.. Но все пак до е хард сървър да не забравяме.

Кролл как се пишеш?
 
Харесва ми за сега сървъра, нито е лесен нито е прекалено труден. Единствения проблем беше, че в началото например в давиас имаше 200 човека, а има 2 спота.. Но все пак до е хард сървър да не забравяме.

Кролл как се пишеш?

MonTyy ?