[AD] MuEscom S5 Exp: 5000x Drop: 80%

FIGARO

New Member
Joined
Jan 20, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Name: MuEscom

Представя

MuOnline Season 5 Full

Сервер Инфо

Exp: 5000x
Drop : 80%
Max Level: 400
Reset Type: KeepStats
Bonus Reset: 700

ChaosMachine Инфо :

+10 100%
+11 95%
+12 90%
+13 85%

7 Дни Тест Период Итемите Падат с Max 4 Опции

4-Нови Животни

2-Нови Евента Сезон5-

Imperial Guard & DoubleGear 100%

-Нови Итеми-

-Мастер Скил Работи 100%-

-Сокет Итеми и Опции 100%-

-Всички Евенти Работят-

-32767 Макс Статс-

-И още много Елате и се уверете сами-

-Гранд Ресет Система-

-Система за гласуване-

-Уев Магазин-

Сервера ни е 100% Стабилен 24/7


WebSite : http://muescom.com

Skype : hakera__92
 
хварлите 1 коментарче по сарвара и сайта
 
Всичко добре, ама тоя уев магазин (dance2) (xaxa)
 
Сервера ни е 100% Стабилен 24/7
я пак? няма да го задържиш дълго защото тея файлове със сиг имат големи бъгове
 
Btw добре си само ще ти кажа нещо.

1-Махни от менюто GetCredits-a защото направо като го погледна ще се самоубия толкова един прост page за GetCredits не можеш ли да направиш или те марзи..
2-Сложил си в News-а как да се купуват кредити освен че в менюто ги има и в news-а ги има това е направо ламерска история.. вземи оправи тея 2 неща че много циганско изглежда...
колкото до оценката ми 8/10
 
Супер яко направено , но лага е огромен (speechless)
 
нз от каде да намерим по добар gameserver ако някои зн да хелпни
 
поредната MuEscom еднодневка ^^ не смятам да отценявам защото след 2 дена сам 100% сигорен че ще е както миналите ви сървъри ^^
 
Total Accounts: 93
Total Charaters: 84
Total Guilds: 10
Banned Character: 0
Banned Accounts: 0
Administrators: 0/1
Online Users: 31
loW
 
http://victorymu.zapto.org/ - е спамер !!


така MuEscom мислим да не го спираме нито рескаме нито променяме , сащо така MuEscom не е както преди ! Hacked Stoped Hacked Stoped Drop Table !!! не вече сичко е оправено и мислим да го поткараме този Season ! моля не пишете такива оценки !! ако не ви харесва не пишете ако ви харесва и имате нещо да кажете кажето го тук ! но не спамете !! БЛАГОДАРЯ ЗА УВАЖЕНЙЕТО !

WebSait : htttp://MUESCOM.COM
 
http://victorymu.zapto.org/ - е спамер !!


така MuEscom мислим да не го спираме нито рескаме нито променяме , сащо така MuEscom не е както преди ! Hacked Stoped Hacked Stoped Drop Table !!! не вече сичко е оправено и мислим да го поткараме този Season ! моля не пишете такива оценки !! ако не ви харесва не пишете ако ви харесва и имате нещо да кажете кажето го тук ! но не спамете !! БЛАГОДАРЯ ЗА УВАЖЕНЙЕТО !

WebSait : htttp://MUESCOM.COM

Че бтв ти щом така искаш тея дето не го харесват да не пишат а тея дето го харесват да пишат ти така нито един лош коментар няма да получиш (nqh) не става то така който му харесва който не хората който са те оценявали и са ти дали съвет не ти мислят лошото :) както гледам сайта го правиш все и все по зле.. топ5 е много ама много зле.. второто което изглежда много зле аз вече сам се изказал но реших пак да се искажа..

PHP:
[Новини] MuEscom Season 5 WebShop Get Credits

Allowed Only For BULGARIA!

Как да Вземем кредити за уеб магазин-а
За да получите 1500 кредита за уебмагазин-а изпратете смс с текст pay escom и акаунта ви на номер 2225
Пример:Ако акаунта ви е stef4o в смс-а пишете pay escom stef4o
След като изпратите SMS-а ще получите 1500 Кредита.

1 SMS струва 2.40 лв. с ДДС

Броят изпратени SMS е неограничен.

SMS системата е активна за България и за всички български GSM оператори (M-Tel, Globul, Vivatel).

Кредитите ще ви бъдат добавени до 2 минути след като пратите SMS.

Ако имате долна черта в акаунта пращаите СМСа от по нови модели GSM иначе може да престигне без долната черта и да не ви добавим кредитите

Премига все едно е нова година и сложено там кадето не му е мястото.. какво да ти кажа пич докато не приемаш съвети винаги ще има лоши оценки.Аз се обедих в това преди и аз бях като теб но погледни ми темата сега :)
както и да е отново ти пожелавам успех със сървъра.
 
и 1 седмица не искара (katur)(katur)