[AD] Mu-VT 99.62T Exp: 800x Drop: 75%

офлайн е мисля, че проблеми с интернета
 
lol , spots are more than enough ;d seems tho some hackers invaded and are adding some resets ;d when the admin lifted the max reset 15 limitation 5 minutes later we had a guy with 21 resets :D:D:D so yea ... ;d


поздрави - flow :)


let me rephrase it , THE SERVER DOESN'T HAVE ENOUGH SPOTS FOR NEWBIES, if there are any i did not see them. I am lvl 113 and i can't level up in losttower if you mean that there are spots, i need yeti spots , and they are few with stronger players on them and I can't get any decent experience. so fuck it , i wont play this server until there are more spots.
 
109 човека онлайн,чакаме 5 човека да влезем и ни дропва през 2-3мин.Бива ли такова нещо?даже и администратора не отговаря на скайпа си .....
 
В момента в скайпа са ми писали над 100 души мъча се да отговарям но повярвай ми време то ми не стига... Имаш ли точки за сета си? Ако точките ти не стигат за сета и от това може да те изкарва... :)
 
за 1-ви път разбирам за подобна причина,всеки сървър в който съм играл не съм бил длъжен на 1-рия рес да дигам пак за сета стр и декс,мерси за инфото.
 
Вярваш или не от това е :D Иначе сървър-чето зарибява на макс :)
 
Голям мерсаж за сървърчето, но има още за доизбарване монстарите малко трябва да се пипнат, евентиме багс също иначе има потенциял :blob1:
 
С времето всичко ще е "ОК" :)
 
Сутринтаа винагии е OFFLINE
 
Човека може да има проблеми.Иначе сервера е много лудо направен
 
Докато не се реши проблема с чужденците,сървъра всяка сутрин ще си спира и накрая ще стане една голяма боза+ тези адвания на ресети.А пък да не става дума колко хора с "auto pickit" има в сървъра... за 10/10 който дава,явно не го слуша главата.
 
Last edited:
Само немога разбера тоя ебава ли се... ако и утре е офлайн сутринта - ЧАО !

поздрави - flow
 
Админа има ппоблеми с интернета :)
 
Аа кога горе долу ще работи.Поздрави от NeoGame :D
 
Да бе , сървара работи , ама в него нищо :D . Нито CS-a бачка , не е фикснат бъф на БК , има зен бъг , някои хора правят квото си искат , админите викат ше опрайме а у , питай си кура , само лъжете , май ше ходя playring ;d
 
Бъфа на БК довечера ще бъде оправен... а за ЦС трябва да се регистрираш... за тази седмица регистрациите минаха...
 
Някои хора играят само заради старта на сървъра.. иначе добре е :)