[AD] Mu-VT 99.62T Exp: 800x Drop: 75%

Браво , най-накрая го пускаш отново :)
Успех брат дано този път да имаш не 100 ами 200 онлайн :p

@Stoned разбира се , че информацията в сайта..
 
  • Like
Reactions: Stoned and Aragorn
Мерси братле :) Още не съм оправил информацията в форума.
 
направи го първо до 30рр като станат 10 човека дигни на 60 като дигнат 10 човека го дигни на 90 и така до 150 :)
 
  • Like
Reactions: Aragorn
10/10 Пожелавам ти много успехи занапред ! По-голямо развитие и дано всичко върви по план !
 
  • Like
Reactions: Aragorn
Я дигни малко тия maxonline ! И оправи проблема с vault-a !
 
Значи за 2 часа игра видях 3 сериозни бъга...
1.Като сложиш итеми и зен в ковчега те изчезват,незнайно как...
2.Ако си реснал и нямаш необходимия статс за даден итем де дисква...
3.Независимо колко реса си при PVP въпроса е кой превари той бие...

Не ми се занимаваше да оглеждам повече....
 
Значи за 2 часа игра видях 3 сериозни бъга...
1.Като сложиш итеми и зен в ковчега те изчезват,незнайно как...
2.Ако си реснал и нямаш необходимия статс за даден итем де дисква...
3.Независимо колко реса си при PVP въпроса е кой превари той бие...

Не ми се занимаваше да оглеждам повече....

За първия бъг съм съгласен, 2. Разбира се, че трябва да дигаш статс за итемите... 3. това изобщо не е вярно...
 
За първия бъг съм съгласен, 2. Разбира се, че трябва да дигаш статс за итемите... 3. това изобщо не е вярно...
предлагам ти да смениш сървър файловете без да ресторваш базата и всичко ще е ок,ако искаш ми пиши в скайп да ти помогна
 
предлагам ти да смениш сървър файловете без да ресторваш базата и всичко ще е ок,ако искаш ми пиши в скайп да ти помогна

Мисля, че и сам ще се справям (файловете са на DarkMaster премиум), може да съм ги конфигурирал по грешно ще ги погледна може би довечера.
 
а гаргата и коня за ДЛ-то ще се правят ли и ако да може ли да направиш да пада darkraven spirit и darkhorse spirit
 
а гаргата и коня за ДЛ-то ще се правят ли и ако да може ли да направиш да пада darkraven spirit и darkhorse spirit

падат на по силни мобове......


П.С. какво стана със сандъка?
 
Дигни малко тия Max Online ! човек не може да играе ... Чакат поне още 30 40 да се освободи место . Тва е тъпо .. .
 
аз предлагам да баннеш ип-тата от Виетнам, незнам как, но си аддват ресове...
 
Дам.Всеки час се появават нови и нови играчи с по 15 реса от нищото ^^
 
Сандъка е оправен! :)

Сега остава само DarkMaster да помогне за anti hack (angel)
 
заеби тоя анти хак спри достапа на сървъра за хора извън България .. не виждаш ли, че постояно аддват ресове.. скоро ще почнеш да си губиш играчите заради тях!!!!
 
  • Like
Reactions: mrsmitee
3/10

Why? You damn need more spots.I cannot level up anywhere because the stronger guys kill me every time.
 
3/10

Why? You damn need more spots.I cannot level up anywhere because the stronger guys kill me every time.


lol , spots are more than enough ;d seems tho some hackers invaded and are adding some resets ;d when the admin lifted the max reset 15 limitation 5 minutes later we had a guy with 21 resets :D:D:D so yea ... ;d


поздрави - flow :)