[Release] Mu Market for all webs

Направил съм всичко и ми пише please,login! как да го оправя?
 
Ще иска тунинг тоя маркет ми се струва, на първо четене изобщо не ми хареса. Няма логин, а ползва сесията на сайта, а в същото време пък е направен да изглежда като самостоятелен модул. Никаква логика.. при опит да му набуташ сесията естествено гърми от лимитера и трябва да го лъжеш с @, което е лоша идея. Проверката онлайн сложена най-отгоре и то даже само ти го казва без нищо повече да прави... никаква умисъл, ами ако искам само да листвам в маркета? Не е ли по-добре да ти го вади съобщението, като ерор след субмита "Buy" и после тази конструкция с тея error =1 като ги видя чак лошо ми става... не е ли по-добре с един арей за грешки и elseif стейтмънт с форийч за всяка, така ще можеш да си стилизираш и вида без да се налага да слагаш класове за всяко ехо. Дано поне другото е наред.
Аз може да си поиграя и да го пооправя и споделя под тази тема, ако поне чисто функционално е наред, което е по-важно иначе ако трябва да се пише наново не си струва труда.

Само да допълня, че не умаловажавам труда на ^TheLast^ той го е направил да работи за старите версии, а не да оправя тези неща предполагам, дори го е превел. Казвам го за тези, които си мислят, че ще работи добре без да се пипне.
 
Last edited:
what is the correct code for this

$user_auth_id = $_SESSION ['username'];

im using mucore
 
If mucore use 'username' this should be correct. Check the .php files like add stats or reset, probably u'll find the $_SESSION variable there. Then just use the right one from the mucore session :)
 
^TheLast^ said that the market has been taken from mucore, so I can't see your point.
 
The modules will work everywhere cuz they are not depending on the website... Just the session variable must be named the same as the website to get the logged user name. That's all :)
 
Имам проблем, пиша си променливата в Config.php и след това като отворя сайта ми изписва едно Please, login! и нищо повече ?
 
hi wen I want buy item from market load please login where I can fix this?