[AD] Mu BattleZone Collection {10x, 2x9999x & 100x}

Нова опция: Прехвърли герой
Повече информация - тук.
(можете да разгледате опциите в сайта с акаунт и парола: test)
 
Last edited:
Reset level: 300~350; 350~1000; 400; 330~400;

Сингер това се предполага че е за нормала нали? Ако е така имаш грешка не е ли 340~350 ?

По темата- БаттлеЗоне РУЛЗЗ! Даже сега съм онлайн ! :D
 
Сингер това се предполага че е за нормала нали? Ако е така имаш грешка не е ли 340~350 ?

По темата- БаттлеЗоне РУЛЗЗ! Даже сега съм онлайн ! :D

НЕ МЕ НАРИЧАЙ ТАКА!
 
Човек пратиха ми 2 смс-а и 20 пъти заложих на Кредит Рулетка по 10 кредита и нито 1 път не стана.Ацкия късмет имам!|-(
 
Човек, рулетка недей игра, играй на червено-черно :D


Сингер това се предполага че е за нормала нали? Ако е така имаш грешка не е ли 340~350 ?

По темата- БаттлеЗоне РУЛЗЗ! Даже сега съм онлайн ! :D

Вземи погледни малко как са подредени сървърите.....
 
Каква е разликата?

Разликата е ,че на black-red се печелят много по-лесно кредити .. Вярно трябва ти голяма доза късмет и :cool:
 
Разликата е ,че на black-red се печелят много по-лесно кредити .. Вярно трябва ти голяма доза късмет и :cool:

Дали ще въртиш 10 кредита на рулетка или 10 кредита на картите.. ефекта е : губиш или не губиш.
 
Каква е разликата?

разликата е, че на рулетката максимум можеш даспечелиш 198 кредита наведнъж, а на черно-червено - безброй, ако ти върже 6-7 пъти са уреждаш за цяла игра
 
разликата е, че на рулетката максимум можеш даспечелиш 198 кредита наведнъж, а на черно-червено - безброй, ако ти върже 6-7 пъти са уреждаш за цяла игра

Както на мен миналия рестартарт 20 000 кредита ]:)
 
Дали ще въртиш 5 пъти на черно -червено и ще вземеш 200 кредита или на веднъж от рулетката .. все същия чеп.
 
Online users: 240

Някой беше казал ,че тези потребители няма да се съдържат в началото ,но ето след 1 месец има все още 240 + online =)
 
Някой беше казал ,че тези потребители няма да се съдържат в началото ,но ето след 1 месец има все още 240 + online =)

banned го написа.
Players online: 247
ГАЗ ГОРЕ
 
Last edited:
дори и аз играя battzone fun :) Xepnec се пища там :D 10/10 е сервера :)
 
2458332i.png
 
Наи добрия бг сървър от доста време насам :) ГЛ !
 
MuMania a??? Аз се пиша Network :]

MuMania е бил добър сървър ,но вече не :)
BattleZone са се доказали с годините като най-добрите български МУОнлайн сървъри.
 
banned го написа.
Players online: 247
ГАЗ ГОРЕ
Просто им покажи снимка на гейм сървъра (yawn)

MuMania е бил добър сървър ,но вече не :)
BattleZone са се доказали с годините като най-добрите български МУОнлайн сървъри.
Не се излагай.