[Help] MSSQL Server 2005 or 2000

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Имам проблем чудя се дали да сложа sql server 2005 или 2000 с windows xp professional x64 version 2003 service pack 2 съм и като сложа 2000 всичко е ок но когато си направя ацц и влаза в муто ми излиза че аццто не съществува ??? какво да правя Благодавя на всички от сега :)
 
:(

off/ md5 на саита нали ? на саита е off
 
Last edited:
Има няколко варианта.
1) JoinServer-a ти да не работи както трябва.
2) Да не си си настроил правилно ODBC-то. Напомням ти че ODBC за 32 битовия уиндоус не работи при 64 битовия.
3) Да не създаваш правилно акаунта.
 
afns

всичко е ОК ти казвам аццто си е както го слагам в едитора join server не ми дава грешки ODBC не сам сиг можеш ли да ми дадеш за 64 битов ?
 
Има няколко варианта.
1) JoinServer-a ти да не работи както трябва.
2) Да не си си настроил правилно ODBC-то. Напомням ти че ODBC за 32 битовия уиндоус не работи при 64 битовия.
3) Да не създаваш правилно акаунта.

Аз имам проблем с тези одбцта . Ако може да ми дадеш някакъв линк за точните , че не ми тръгва дс ранкинга заради тях . А аз съм пробвал над 10 различни :mad: . Сървъра ми е на версия 97d+99i .Мерси предварително :)
 
и аз сам на варсия 97d+99i и имам същият проблем :S
 
проблемите са 2 може би
1.Join Server MD5 ON
2.DB може да е MD5 ON
такаче трябва да видиш той join server няма да ти дава error нз кое от двете е :) но 1 е сигорно не ти е от SQL 2000 проблема!
 
пич даи си скаипа ако можеш ми хелп плс :)
 
Да ви попитам , могат ли да се настроят одбцтата да работят за диск Е ?
 
Да ви попитам , могат ли да се настроят одбцтата да работят за диск Е ?

много ти е странен въпроса аз до сега се в E: съм правил и нямам проблем с ODBC
 
Смисъл помислих си , че когато има диск Е трябват други odbc , защото бях чел в някой форум че има odbc за диск D и E . Но съм бил в грешка :)