[Help] ODBC и MSSQL Server

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Искам да си пусна сървъра на Сезон 3 Епизод 1, и се консултирах с няколко хора, но така и не стигнах до солидна информация. Gasolincho успя да ми помогне до някаква степен но все още ми трябва помощ. Та така или иначе, въпросът ми е следният. Използвам като операционна система Windows 7 Ultimate 64-bit и в момента съм с MSSQL Server 2000. При инсталацията на MSSQL-а ми излезе диалогов прозорец в който пишеше, че може да имам проблеми с MSSQL Server-а тъй като не е съвместим с Windows 7 64-bit. Исках да помоля който има време да се занимава и е тествал друг MSSQL Server, ако може да ми каже кой да използвам и ако може да даде линк както за MSSQL-а така и за читаво ODBC което мога да ползвам с тази машина за Season 3 Episode 1 файлове. Благодаря предварително.
 
  • Like
Reactions: samilive
Търсих доста вчераи не съм спирал да се занимавам целия ден, и мисля, че намерих два вида решения. Или да инсталирам на компютъра си SQL Server 2005 и след това да му сложа ъпдейт за SP3 (като така той ще се поддържа от Windows7 Ultimate 64bit) и използвайки SQL Servera-а да си единтна ODBC.reg файлът за да работи на 64bit-ова операционна система. Или другата възможност която е да преинсталирам операционната система с Windows Server 2008 r2 с някой линк от Zamunda.net. Най-вече питам за помощ защото тука знам, че имаше някой който успя да направи сървър на Windows 7, затова моля да помогнете. =]
 
Last edited: