[Help] MonsterSetBase.txt Error

sharkyrulz

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
214
Reaction score
14
Здравейте, имам проблем с MonsterSetBase-а на Server Files 98r, оставих NPC-тата и някои mobs и си донаправих някои спаунове в арена и т.н. После като пускам сървъра на GameServer ми дава тази грешка.Прикачил съм и MonsterSetBase-а ми ако може някои да едитне грешките. Благодаря предварително :wasntme:

error.bmp
 

Attachments

  • MonsterSetBase.txt
    53.6 KB · Views: 27
просто има много монстери на тоя монстер сет базе изтрий малко и ще се оправи защото ГС си има лимит на монстери :)
 
Мисля, че не е от това когато има прекалено много монстери казва нещо си "4200", а сега казва, че неможе да намери дадения монстер, но все пак ще пробвам.
 
Здравейте, имам проблем с monstersetbase-а на server files 98r, оставих npc-тата и някои mobs и си донаправих някои спаунове в арена и т.н. После като пускам сървъра на gameserver ми дава тази грешка.Прикачил съм и monstersetbase-а ми ако може някои да едитне грешките. Благодаря предварително :wasntme:

error.bmp

Споко и с тоя Еррор Бачка на 100% :)
 
Не бачка на 1% даже, gameserver-а ми веднага крашва ^^ Разпитах някои хора и ми казаха, че MonsterSetBase-а бил прецакан. Ако някои има някои по-хубав за 98r, в които мога да добавя и моите си спаунове и да махна някои от старите. :)
 
ами направи си монстери с монстер едитор :) на ново но не прекалявай с монстерите защото пак ще ти да де еррор :Д