[Help] MonsterSetBase Error

Защото са за друга версия? Добавени са чудовища които ги няма в твоята версия? Има 97d с отделно добавени чудовища.
 
Превишил си максимума чудовища, което GS-то поддържа. Провери дали е така, като изтриеш половината чудовища. Ако ерора още го има, почни да триеш по метода на изключване докато не намериш проблемното.. ще ти отнеме макс 5 мин..
 
Направих го , изтрих половината и същия УЙ!
Тези монстер са като на x'Mu , но не знам защо дава този проблем :x
 
нямам си на представа какъв е проблема, но пробвай други Monster и MonsterSetBase понеже аз 1 път имах проблем заради начина на подредба нз какво ставаше слага едни fail слагам други тръгва така че пробвай с други и ако тръгнат прегледай за някакви чудовища които ги няма в твоята версия или пък да не е без някои от нещата които им трябват там DMG Speed ддз ако е за някоя друга верия може да има някои допълнителна колона или нещо такова :)

Не съм разбирач така че ако това което казвам са пълни глупости недейте да спамите че не е така просто предполагам :)

Edit: извинявам се сега видях че bass_mania e дал идеята с новата версия и за чудовищата но все пак виж пробвай с друга база :)
 
Last edited:
Ми добре де хуу, изтрил си едната половина изтрии другата половина след това, и ако пак ти го дава, значи не е от monstersetbase.txt ...... а ако не ти го даде значи е от другата половина, поиграй си за 5 минути, толкова ли е сложно, с теам си залагам главата, че за не повече от 2 минути ще ти намеря проблема ...
 
Дължи се или на подредбата или на монстер сет басе най-добре си направи такива монстери като на екстайлинг му ще е по-добре
 
Днес имах 13123 пъти същия проблем в текстовия документ МОНСТЕР.тхт нямаш монстер с тая цифра :) Дано да съм помогнал :)
 
Първо - проблемите са два. Единия е - липсващи чудовища в Monsters.txt файла и втория - има грешно добавени чудовища и по-конкретно - добавен е спаун (или спаунове) от чудовища с атрибута "брой на чудовищата" в края на линията за даденото чудовище (дадените чудовища). Опитай да добавиш този спаун, като добавиш чудовището ръчно и го копираш желания от теб брой пъти на същите координати в зависимост от това колко голям желаеш да бъде спауна ти. Надявам се да съм помогнал.

Поздрави,

Диян