[Req] Monsters

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Трябва ми направка на монстери за сървър версия : 1.0L

искам да са пълни със спаунове навсякъде ( за подръжка на 1000 човека ) за толкос хора трябва да е пълен със спаунове , Lorencia, Noria, Davias,Dungeon,Arena,Losttower ( в арената извън града, по-лесно казано онова което е като излезнеш в ляво),Losttower2,3,4,5,6,7,Atlans,2,3,Icarus,Blood Castle events Monsters and quests,Devil Square (+golden mobs като свършва евента последните 5мин и да падат бокс +4+5 ) (ест. да не са слаби мобовете да са силни да се иска много точки за да се обият ) , Tarkan,Tarkan2,

Респаун да е на 4сек. на мобса.
Пиша тази тема защото аз немога да ги направя и търся човек.
Мобовете да не стоят на 1 място и да атакуват противника си.

Искам 1 Ред Драгон пред портите на Давиас : от левия изход,дето се зима quest-а от жената нагоре изхода : там да се намира , да е силен да може се обие като си на почти фулл точки и да хвърля Exl итеми +3+4 опции (мечове,дрехи и т.н)

Ако ми харесат направката на файловете , може да платя за труда на човека за файловете.
 
на анхито ги знам не ми харесват те са за 100 човека няма спотове на мен ми трябва по за 1000 и 1-та тема писах че аз немога да правя спауновете и т.н но имам програмите затова търся някой
 
пробвал ли си full monster editor ????
 
diablo21 искам само да те питам... Ти престава имаш ли какво осначава 1000 човека? Първо мога да те уверя, че ти в следващите 5-10 години няма да събереш дори и 500, второ искам да ти кажа че това което искаш (спаунове за 1000 човека) е невъзможно поради простат причина, че няма да ти стигнат картите за да ги настаниш тия животни, трето че не ти трябват толкова много и четвърто, че дори и да си намериш си нямаш ни най-малка прества какъв лаг ще има !
 
ти това го остави на мен , това което ми трябва съм го написал само това ми трябва другото е лесно
 
ето ти лесен вариант сваляш си pentium tools Веднъж го бях публикувал , обаче като го търсих беше изтрит поразрових се малко и разбрах каква е причината сваляш го и си правиш монстерите така както ти искаш !
 
абе diablo Xaphan си е прав каде ги гледаш тия 1000 чоека те наи добрите сервери няма 1000 човека та ти искаш да имаш каде вариш
 
Никой не е казал, че неговият ще е някъв тъп или нещо такова (и не му го желая), просто това да имаш много хора в сървъра (повече от 300) си е само в сървъри които не се спират и са се държали с години... Затова му казвам че няма да види повече 500 човека за 5 години. И то си има защо. Кой знае какво може да стане...
Примери:
  • Майка му без да иска се подхлъзва и излива леген с вода в/у компа му.
  • Грамотевица гърми и компа му започва да пуши отсекъде.
  • И други.

Вече т'ва с грамотевицата съм го виждал и повярвай не е хубаво да гледаш компа ти изпържен ;)