[AD] MightyMu S3 Ep1 Exp: 100x Drop: 60%

Абе вие сте ми много интересни .. като ти казвам , че е от теб значи е от ТЕБ !
Тръгнал да ми спори..
 
Колега остави го бе :)

На мен ми го отваря за секунда..
 
Абе вие сте ми много интересни .. като ти казвам , че е от теб значи е от ТЕБ !
Тръгнал да ми спори..

I kak shte e ot men pri polojenie che samo tvoq sait mi go otvarq bavno be otvoren ? Shto da ne ti sporq ?
 
I kak shte e ot men pri polojenie che samo tvoq sait mi go otvarq bavno be otvoren ? Shto da ne ti sporq ?

Ей бот такъв на мене как ми го отваря за 1 секунда, като ти казва от тебе е!
 
И на мен ми го отваря за 4-5 сек ^^
 
Айде само ще помоля хейтъри да не пишат в тази тема.
Визирам @PLMN & @EminescusX .
Придържайте се по темата.
 
Ти наистина си доста малоумен.
Спри да ми пишеш в темата.

Obqsni mi sega ot kade e problema be, otvoren ? Shti pisha v temata do kato ne mi kajesh ot kade idva problema shtot mnogo ti znae ustata kelesh. I shto da sum malumen, sled kato ti si toq koito spori i greshi ... mai malumniq si ti (rofl)
 
Obqsni mi sega ot kade e problema be, otvoren ? Shti pisha v temata do kato ne mi kajesh ot kade idva problema shtot mnogo ti znae ustata kelesh. I shto da sum malumen, sled kato ti si toq koito spori i greshi ... mai malumniq si ti (rofl)

ХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХА
Къде сравняваш моя сайт с абв,ютюб,гугъл и т.н. ?
Това са сайтове , които са поддържани от няколко сървъра глОпако.
Също така изглежда интернета ти има лоша връзка към моя интернет и затова се получава забавяне.
КАПИШ ?
 
ХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХА
Къде сравняваш моя сайт с абв,ютюб,гугъл и т.н. ?
Това са сайтове , които са поддържани от няколко сървъра глОпако.
Също така изглежда интернета ти има лоша връзка към моя интернет и затова се получава забавяне.
КАПИШ ?

Ne, ne kapq ;] optimizirai si saita da se otvarq po burzo ne e trudno (rofl)
I samo da ti kaja che te pitah kato chovek , a ti pochna da mi se zverish, normalno e da te nacepq i az {}
 
Ne, ne kapq ;] optimizirai si saita da se otvarq po burzo ne e trudno (rofl)
I samo da ti kaja che te pitah kato chovek , a ti pochna da mi se zverish, normalno e da te nacepq i az {}

Достатъчно добре си е оптимизиран.


Някакви забележки по сървъра?
 
при мен сайта се отваря за 1-2секунди :).
 
при мен сайта се отваря за 1-2секунди :).

Офтопик:
Даже по-бързо докато цъкна и е заредил!

Онтопик:
Браво! Сайта е съвършен, сървъра е добре подреден и ми хареса! 10/10 ;)
 
(chesan) offline (chesan)

идеята за това /моб 1-5 е много добра междудругото... никъде не го бях виждал :) както и ексълент камък, мистъри камък... добро е...Му не се играе особено защото няма нищо ново в нито един сървър, всичко е едно и също, всеки път... дигаш, ресваш, дракаш се с недораслите келеши... този сървър има много неща които могат да те заинтригуват и резултата от това е... погледнете сами : онлайн играчи :)
 
Last edited:
от изброените неща не работят както трябва петовете, куестовете и във трайлс не падат ейншанти....
 
от изброените неща не работят както трябва петовете, куестовете и във трайлс не падат ейншанти....

Pet & Quest system-a си работят добре , но тъй като сървъра не е на отделна машина се получава краш при използването на някои програми.
Ancient items скоро ще падат ;)