[AD] MightyMu S3 Ep1 Exp: 100x Drop: 60%

Жесток сървър. Наистина експириънс рейта е малко повече от 100х, но сървъра няма никакъв косур! Доизпипан е по страшен начин, нямам спомен да съм играл в толкова добър сървър наскоро. Оценка от мен 10/10 и късмет с развитието занапред :)
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Каквото го хвалите ще взема и аз да го почна ^_^ Единственото което ме е страх, е да не го спрете както става със всеки сървър който почна (затова и отдавна не съм)... :)
 
Е всички това се надяваме, да не бъде поредният започнат и прекратен сървър. Само едно не ми харесва.. 90% от тия хора там имат събирачки (ботове) и си стоят афк и си обират итъми. Аз по принцип съм против забиването АФК, но не е мой сървъра, че да решавам, но пък и събирачки, това ако също е позволено вече.. кофти ;д
 
Изтеглих клиента, но когато се опитам да вляза ми зарежда малко и ме изхварля... Пробвах да изтегля клиента наново, но без резултат... о.О
 
Изтеглих клиента, но когато се опитам да вляза ми зарежда малко и ме изхварля... Пробвах да изтегля клиента наново, но без резултат... о.О

o_O сървъра си е онлайн и не е спирал ..
По темата със събирачките , тъй като вече сме с нов античийт не вярвам да има много хора , които играят с тях .. И все пак ако видите някой репортвайте в нашия форум и ще си получат последствията ;)
 
Изтеглих клиента, но когато се опитам да вляза ми зарежда малко и ме изхварля... Пробвах да изтегля клиента наново, но без резултат... о.О

Спираш антивирусната. Това е изпробвано с ЕСЕТ4 НОД32, както и с Аваст! последни ъпдейти. просто я прекратяваш за известно време, в зависимост от програмата и тръгва :) аз лично имах същия проблем.
 
o_O сървъра си е онлайн и не е спирал ..
По темата със събирачките , тъй като вече сме с нов античийт не вярвам да има много хора , които играят с тях .. И все пак ако видите някой репортвайте в нашия форум и ще си получат последствията ;)

съжалявам, че спамя тук, но нямам никакво време. klmn, Legato и Kenos 100% ползват.
 
Спираш антивирусната. Това е изпробвано с ЕСЕТ4 НОД32, както и с Аваст! последни ъпдейти. просто я прекратяваш за известно време, в зависимост от програмата и тръгва :) аз лично имах същия проблем.

Thanks... I'll try (handshake)

Edit: Извън линия ли е ?
 
Last edited:
10/10 перфектен и добре балансиран (не ми харесват само прохосмукачките)
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
сървъра е идеален, но има неща който не ми харесват
1.Мг-то се продава рб sc сет а на дл-то adamantine не стига че реска по фаст и по бързо дига лвл и има рб и такъв сет а другите херота нямат лег в шопа поне един лег +5+6 един драгон +5+6 поне тея сетовете да е , защото така мг-тата са с голям приоритет
2. Куеста за Soul Master и другите е хубаво да се продават както и имп да се продава ще е добре това е сичко друго ми харесва и допада хард сървър яко е

Edit: забравих ето 1 по хубав лаунчер поне аз го ползвам
това са ип и порт
109.199.148.179
44405

има си вграден минимизер който е по добър от обикновения :)
 

Attachments

  • LauncherMuInfoFree.rar
    53.5 KB · Views: 5
Last edited:
  • Like
Reactions: AirwaveS
Браво, конфигурацията ми допада, остава само играчи да си намериш.
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Един съвет към админа (нищо лично) но ако иска да си задържи играчите да се заинтересова малко и да изчисти хакерите постоянно има некви с дроп хак ли е кфо е нз всички се оплакват от тях и неможе да се влезе през 1 мин диск имам снимки на 2ма даи скайп
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
o_O сървъра си е онлайн и не е спирал ..
По темата със събирачките , тъй като вече сме с нов античийт не вярвам да има много хора , които играят с тях .. И все пак ако видите някой репортвайте в нашия форум и ще си получат последствията ;)
Не се правете на по-велики от WebZen - там ( GlobalMu ) не са забранени , а при вас са... интересно :) Btw, харесва ми идеята да е с3 е1 по труден, УСПЕХ!
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Не се правете на по-велики от WebZen - там ( GlobalMu ) не са забранени , а при вас са... интересно :) Btw, харесва ми идеята да е с3 е1 по труден, УСПЕХ!

Да се правим на велики ? Тези смешните кликъри убиват цялата игра ... Той тоя кликър направо играе вместо тебе .. ако имаше как да реска вместо тебе нямаше да има смисъл да сядаш.
Колкото до това с дропа снимайте , правете видео и пишете във форума и веднага ще има реакция.

Благодаря ви!
 
Да се правим на велики ? Тези смешните кликъри убиват цялата игра ... Той тоя кликър направо играе вместо тебе .. ако имаше как да реска вместо тебе нямаше да има смисъл да сядаш.
Колкото до това с дропа снимайте , правете видео и пишете във форума и веднага ще има реакция.

Благодаря ви!

да е прав си
 
Last edited:
Един съвет към админа (нищо лично) но ако иска да си задържи играчите да се заинтересова малко и да изчисти хакерите постоянно има некви с дроп хак ли е кфо е нз всички се оплакват от тях и неможе да се влезе през 1 мин диск имам снимки на 2ма даи скайп

az puk da te svetna che za sezon 3 ep 1 nqma takav hak, za6toto taz programka kogato e bila izmislena e nqmalo daje i minimalen anticheat koito da spre i mix s krila :).
 
Един съвет към админа (нищо лично) но ако иска да си задържи играчите да се заинтересова малко и да изчисти хакерите постоянно има некви с дроп хак ли е кфо е нз всички се оплакват от тях и неможе да се влезе през 1 мин диск имам снимки на 2ма даи скайп

Играча , за който говориш е баннат вече.
Скайпа ми е airwaves94
 
10/10 старта е добър като гледам - успех !
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Аз пък мога да направя копие на sndBOT за 20 минути и ще тръгне. Щом тръгна в АидаМу ( 99б+ ) на Дарка... :)
 
Last edited: