[Help] MD5

KAFECA420

Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
55
Reaction score
4
като искам да правя акаунт от сайта пише че е създаден но дефакто не е.
версията е 1.0м направил съм мд5 он и съм сложил мдллто.
 

Attachments

  • 00173810.jpg
    00173810.jpg
    30.9 KB · Views: 87
може би web-а не поддържа МД5
 
Подсказалка : Това е този уеб или този...

Вторият е ;) така по проблема това ти е единствено от МД5 както си написал... вариантите:

1. Твоята "датабазе" дали поддържа мд5 или не?
2. Ако е с МД5 трябва да направиш и уеба да е така.
3. Този файл който съм ти дал по-долу го сложи в C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL\Binn
4. Да пробваш да се регистрираш пак. (wasntme)
 

Attachments

  • MD5 DLL.rar
    28.7 KB · Views: 85
Last edited:
  • Like
Reactions: monaha8
Вторият е ;) така по проблема това ти е единствено от МД5 както си написал... вариантите:

1. Твоята "датабазе" дали поддържа мд5 или не?

1.0m на DarkMaster е с MD5 ... така,че да ...
 
На мен ми е така на Season 3 Episode 1 и с МД5 и без същата работа ....
 
с дарк уеба съм с мд5 неможе да се регна
 
А с тоя doregister.php ? (/modules/*)
Ако не стане, е от db-то ти...
 

Attachments

  • doregister.rar
    1.2 KB · Views: 45
и с това нестава данеби сайта да не поддържа мд5 защото на BattleZoneStyle ми стават реговете. с бета8 съм на дарк уеба
 
вече всичко е оправено по сайта и може да се регистрираш изтегли си го на ново и няма да имаш проблеми.
 
слагам сайта и дава това
Parse error: parse error, expecting `'{'' in c:\program files\easyphp1-8\www\dw\includes\muweb.php on line 2677

а при инсталация на 2ра стъпка
Parse error: parse error, expecting `'{'' in c:\program files\easyphp1-8\www\dw\install\install2.php on line 2710
 
Ми смени това easyphp и ще ти се оправи всичко. ;)

еми аз неможах да инсталирам хамп както трябва ако можеш да ми помогниш . поне ако ми кажеш как да направя место register.php и останалите да ми отваря като ---> index.php?op=register . това ми трябва най-вече при класацията .
 
еми аз неможах да инсталирам хамп както трябва ако можеш да ми помогниш . поне ако ми кажеш как да направя место register.php и останалите да ми отваря като ---> index.php?op=register . това ми трябва най-вече при класацията .

при даркс уеба няма да можеш да го направиш... щот неможеш да инсталнеш хамп значи това хептен няма да можеш да го направиш. отностно смяната ти на уеб сървъра ти препоръчвам като неможеш с хамп пробвай с апп. пак ти казвам смени този с който си в момента...!
 
Error #123
Loading php_mssql.dll Failed!
Please Enable php_mssql.dll In Your Php.ini

App... махнах ; пред реда
 
. поне ако ми кажеш как да направя место register.php и останалите да ми отваря като ---> index.php?op=register . това ми трябва най-вече при класацията .
при даркс уеба няма да можеш да го направиш

трябва да може гледах от друг сайт че линка става с class="link_menu" но като се опитах да го направя несе получи
 
Error #123
Loading php_mssql.dll Failed!
Please Enable php_mssql.dll In Your Php.ini

App... махнах ; пред реда

Пич то ти го пише това какво трябва да направиш. Намираш Php.ini и пускаш (махаш # пред php_mssql.dll) то си пише всичко в темета която ти дадох. Защо Ви мързи толкова немога да разбера максимално просто е направено всичко и Ви е дадено на тепсия и пак неможете да подкарате каквото и да било...
 
error #123
loading php_mssql.dll failed!
Please enable php_mssql.dll in your php.ini

app... махнах ; пред реда
махнах ; пред реда и е така пак някакъв бъг ще е