[Help] MuServer 99b [1.0m] MD5

d00k13

Member
Joined
Mar 5, 2009
Messages
87
Reaction score
11
Здравейте на всички :) Проблемът ми е следния:
Значи пуснах си сървър с Тези файлове...Прекрасни са нямам оплаквания..Само че немога да се регна през муедин...намерих си мд5 акаунт регистратор и от там...а с муедит-а само се направих гм...сложна работа :)

Но сега като дойде време за сайта...нестава и нестава .. инсталирам сайтовете със мд5 ... нестава .....без мд5 нестава...Или като реша да се логна просто се едно рефлешва ...а OpenMu Clone на даркмастер ми пише че няма такава паролва в базата данни...но акаунта го има...

Моля ако някой може да ми помогне...или да ми предложи уебсайт който ще върви добре с мд5 или малко обяснение как да го махна тоз мд5 от файловете ...

Мерси предварително
 

Milanoob

Active Member
Joined
May 27, 2011
Messages
137
Reaction score
109
с мд5 пак не работи регистрацията при тия файлове.. МД5 не може да се махне и да искаш
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N

s1z3

New Member
Joined
Jan 9, 2010
Messages
111
Reaction score
19
с мд5 пак не работи регистрацията при тия файлове.. МД5 не може да се махне и да искаш

Аз как го махнах?

Не говори без покритие.
 

Milanoob

Active Member
Joined
May 27, 2011
Messages
137
Reaction score
109
ти явно си някакъв факир.. айде ела ми в компа и го махни като си такъв тарикат !?
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N

eXSdlO

New Member
Joined
Jun 2, 2008
Messages
256
Reaction score
50
ти явно си някакъв факир.. айде ела ми в компа и го махни като си такъв тарикат !?

на всяка версия може се махне md5 просто ти не разбираш :)
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
може да се махне имах същия проблем даже в момента съм с този web и тези Files и сичко бачка ето как го направих и поне при мен сичко е точно виш коментара ми на 23 страница :)
http://darksteam.net/releases/7607-[release]-muserver-99b-bugless-[1-0m]-23.html

За да ти проработи трябва да имаш:
WZ_MD5_MOD.dll
Join Server MD5

Така сложи WZ_MD5_MOD.dll във
Code:
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\80\Tools\Binn
След това във Query Analyzer сложи този код
Code:
exec sp_addextendedproc 'XP_MD5_EncodeKeyVal', 'WZ_MD5_MOD.dll'

Ако уеба позволява MD5 при инсталация го направи ON (Enabled) и си готов :)
 
  • Like
Reactions: seeker4