[Req] Making server files S4 Ep1

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
EN: Need someone to make me or share me working season 4 episode 1 server files + client ... soon my sister will have birthday on 1-st December and she like to play muonline ( with ELF and summoner ) ...

BG: трябват ми сървър файлове за сезон 4 еп 1 + клиент .. за моята сестра ще се като подарък да си има свой сървър на нейния клан да си играят .. Тя има рожден ден на 1-ви Декември . Става на 16 години .. Затова търся някой да ми помогне с тази задача да и дам подарък
 
аз имам такива фаилове и нямат много бъгове пиши на скаип venci.93
 
намери ме ти на скайп : ************
 
Без бъгове ще са като излезе сезон 8 :d
 
бе карай стига ми да е 70%-80% фикснат поне колкото да се редва на подаръка иначе оригинални файлове струват 1000$ пък нямам толкос
 
До колкотo знам сезон 3 са 70 - 80 % :D
Този който ти предлага файловете ако имаше наистина добри сезон 4 едва ли щеше да е със 97д :x
 
хахаха и леляти да има рожден ден никои няма да ти даде добри файлове на сезон 4
 
mom4eto ne e kaalo 4e nemat bugove kazal e 4e "NEMAT MNOGO" bugove |-( -_-
 
То сезон 4 които да тръгнат не се намират,камоли да нямат много бъгове :d
 
ае квото искате си мислете ве.... нямат само Caslte Siege AMA ако искате вярвайте...
 
Като ги имаш що не напраиш с4
 
Last edited:
Имам най-добрите безплатни файлове. И на мен ми изглеждаха без бъгове, но щом влезнаха 100 души в игра се появиха бъгове.
 
Май аз съм голям кърък ... каквито и файлове по нови от s3 ep1 като ми дадат ми се crash-ва Game Server-a надявам се да не е от PC-то ми ....
 
Имам най-добрите безплатни файлове. И на мен ми изглеждаха без бъгове, но щом влезнаха 100 души в игра се появиха бъгове.

направи макс онлайн 99 ^^
 
То изобщо освен тези на Ескейп Му Сезон 4-ти файлове дето да са повече от 70 % фикстанти има ли, защото аз не мисля така ;)