[Help] main.exe

Buk7op

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
4
след като вляза в сървара и почна си пиша аццто и паса ми пише че вер на клиента е разли4на от мойта как с маин едитора да го оправя?
 
main.exe сериен номер.Дърпаш програмата Vetools
отваряш D:\MuServer\data\lang\chs\commonloc
Излиза ти това
[ConnectServerInfo]
IP = Your IP
PORT = xxxxx

[GameServerInfo]
ClientExeVersion = 0.97.04
ClientExeSerial = Тук е Сериал Номера
LootingTime = 10
Копираш го отваряш Програмата от линка по горе,даваш Select Main.exe търсиш main.exe което ти е в клиента,отваряш го и заменяш Server Serial с тоя дету е в D:\MuServer\data\lang\chs\commonloc

Успех !!!
 
Last edited:
ох верно писах по енерция не питах версия
 
Прави това дету сам описал горе.Може да заключвате темата мисля че сам го обеснил подробно
 
main.exe сериен номер.Дърпаш програмата Vetools
отваряш D:\MuServer\data\lang\chs\commonloc
Излиза ти това
[ConnectServerInfo]
IP = Your IP
PORT = xxxxx

[GameServerInfo]
ClientExeVersion = 0.97.04
ClientExeSerial = Тук е Сериал Номера
LootingTime = 10
Копираш го отваряш Програмата от линка по горе,даваш Select Main.exe търсиш main.exe което ти е в клиента,отваряш го и заменяш Server Serial с тоя дету е в D:\MuServer\data\lang\chs\commonloc

Успех !!!

Линка към програмата не работи... :( :(
 
ако някой има програмката нека да даде линк за теглене
 
и с тази става
 

Attachments

  • Main Cracker.rar
    6.1 KB · Views: 235
Искам да попитам и аз като този пич имам същият проблем.Имам 2 майна единият работи , но като се опитам да го отворя да видя параметрите в него ми забива Майн Едитора, изтелих си Майн Крак, отворих новият Майн с който искам да заменя стария, написах Сериала и Версиата на ИП napisah "IP in main: 127.0.0.1".Сейфах го замених го със този , който върви , но не се отваря от програмите и като логна пак ми дава , че версиата е друга.На версия написах "97d99i+" незнам дали се пише така, а на Клиент написах "0.97.04" .Това от "commonloc.cfg" файла там.Също така пробвах на Майн за ИП да туря и това на Сървара пак не става.Вървара е 97d99+ , ще съ пръсна главата вече.
 
аз Пък имам ПРоблем но не пише Какъв е Serial i Version на Сезон 4 съм :)
 
аз Пък имам ПРоблем но не пише Какъв е Serial i Version на Сезон 4 съм :) Бих искал и някой да ми помогне и да си направя wEbsite