[AD] MadnessMu S3 Ep1 Exp: 50x Drop: 30%

Status
Not open for further replies.
+1 вече не се живее..

То се живее, но разваля играта и не можеш да го оставиш афк малко да поживееш.
А за евент се говореше, че днес ще има...
Така ли е?
 
Last edited:
чесно казано съм разочарован от тоя сервер постоянно диск ... очаквах сериозна игра без такива излагаци като цяло спирам да играя няма смисал а и също неми харесва характеристиката на сервера какъв е смисала 15 реса по 400 точки като ти дава по 35;40 точки на лвл губи се цялата интрига в играта приятна игра от мен
 
чесно казано съм разочарован от тоя сервер постоянно диск ... очаквах сериозна игра без такива излагаци като цяло спирам да играя няма смисал а и също неми харесва характеристиката на сервера какъв е смисала 15 реса по 400 точки като ти дава по 35;40 точки на лвл губи се цялата интрига в играта приятна игра от мен
И аз съм на този принцип, но нека overlucked реши :)
 
чесно казано съм разочарован от тоя сервер постоянно диск ... очаквах сериозна игра без такива излагаци като цяло спирам да играя няма смисал а и също неми харесва характеристиката на сервера какъв е смисала 15 реса по 400 точки като ти дава по 35;40 точки на лвл губи се цялата интрига в играта приятна игра от мен

И аз така, спирам.
Късмет на сървъра!
 
Last edited:
ако точките на левел се променят тва значи че и спауновете тря да се посменят щото ще вдигате в лоренция иначе :Д
 
ако точките на левел се променят тва значи че и спауновете тря да се посменят щото ще вдигате в лоренция иначе :Д
Не сме прости. Но явно и ти не си играл в сървъра или не си обиколил добре и не си видял колко слаби и безсмислени спота има в арена.
 
Не сме прости. Но явно и ти не си играл в сървъра или не си обиколил добре и не си видял колко слаби и безсмислени спота има в арена.

7ми съм в класацията ;) видял съм всички спотове. Слабо ме интересува колко сте прости :Д . Ако статса на геройте се смени ( за което съм ЗА също) още неща ще трябва да се сменят, не само спотовете. И наистина дисква много .. за afk не мога да си помисля.
 
7ми съм в класацията ;) видял съм всички спотове. Слабо ме интересува колко сте прости :Д . Ако статса на геройте се смени ( за което съм ЗА също) още неща ще трябва да се сменят, не само спотовете. И наистина дисква много .. за afk не мога да си помисля.

Ние сме в топ 5 :D
 
тарикати сте ;) . Нещо не ме пуска мен обаче пиша паролата давам ентър и нищо не се случва. Логин-а изчева и само гледам гаргата и длто как разцъкват.
 
тарикати сте ;) . Нещо не ме пуска мен обаче пиша паролата давам ентър и нищо не се случва. Логин-а изчева и само гледам гаргата и длто как разцъкват.

Какво да ти говоря, ето защо спрях ;).
Очаквах много повече, айде да не спамим темата като се повтаряме излишно, гудбай.
 
За какво си го пуснал този сървър като не го подържаш то ако не дисква ще лагва ако не лагва ще е Извън Линия.. Чао и от мен :)
 
Крашва му шибаното ГС, има проблем човека и незнае от какво е...
 
Проблема с гс-то :) често срещан последно време :) !!!
 
Жалко таман го почнах !!! :(
 
Повече от 12 часа нямаме сървър, някой ще даде ли светлина в тунела ?! :ѝ
Сървъра ми допадна много. Надявам се да се оправят проблемите по него и да продължи да се развива. :)
 
До колкото съм информиран градския има проблеми с гс-то и е от самата ОС надявам се в момента да пре инсталира уиндоуси да тества и да опитва начини да го оправи.

п.с. и аз го цъкам сървъра и на мен ми допада надявам се скоро да го пуснат ;):
 
И аз се надявам на същото. Има още какво да се прави по сървъра, но тръгна много добре и се надявам и напред да е така.
 
Status
Not open for further replies.