[AD] MadnessMu 97d99i Exp: 100x Drop: 40%

единсвеното което немога да разбера е защо когато сървъра е направет както трябва и намя Хора .... Просто е Убида ...
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
единсвеното което немога да разбера е защо когато сървъра е направет както трябва и намя Хора .... Просто е Убида ...

(blush), не знам човек, може би точно заради това, че всеки гледа, че има малко хора и не си правят труда даже да влязат да погледнат в игра как е
 
(blush), не знам човек, може би точно заради това, че всеки гледа, че има малко хора и не си правят труда даже да влязат да погледнат в игра как е

Може и затова ,но ако невлезеш и не пробваш как ще разбереш какво е ???
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Мисля, че ~25+ човека на линия си е добре - за сега.

Препоръка: Започни малко по корава реклама.
(prikachi.com ще се навие веднага.. за една размяна на банери)
Поразучи насам -натам.. аз няма да давам идеи ;):
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Мисля, че ~25+ човека на линия си е добре - за сега.

Препоръка: Започни малко по корава реклама.
(prikachi.com ще се навие веднага.. за една размяна на банери)
Поразучи насам -натам.. аз няма да давам идеи ;):

Найстина 25 неса малко но защо неса 100 например ???
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Мисля, че ~25+ човека на линия си е добре - за сега.

Препоръка: Започни малко по корава реклама.
(prikachi.com ще се навие веднага.. за една размяна на банери)
Поразучи насам -натам.. аз няма да давам идеи ;):

мерси за съвета, но не знам вече направо къде да слагам сървъра, сложил съм го къде ли не, сега ще ги видя тея prikachi.com
 
Last edited:
мерси за съвета, но не знам вече направо къде да слагам сървъра, сложил съм го къде ли не, сега ще ги видя тея prikachi.com

Просто се ориентирай към някакви сайтчета, които имат долу-горе добри посещения. Гледай сайтовете да са посещавани повече от тийнейджърс, защото все пак масово MU Online се играе от такива.
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
единсвеното което немога да разбера е защо когато сървъра е направет както трябва и намя Хора .... Просто е Убида ...

Защо ли? Защото почти всеки гледа в описанието да има число не по-различно от 6000 до 9999... Играчите, които биха играли труден сървър, са вече почти на изчезване..
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Сменен е дропа на боксовете от 1 до 5, скоро ще добавя в сайта информация - кой бокс какво пуска.
 
Вече сървъра е с нов клиент, който спира всички хакове!
БЛАГОДАРЕНИЕ НА XTYLING!
 
Съвсем скоро очаквайте "Quest System" - какво ще рече това?
- Това е нещо като евент, имате зададени 2 определени предмета + определени опции и когато ги намерите, може да ги размените за посоченият предмет, ето 1 пример как ще изглежда(на снимката съм посочил само lighting sword-а, защото няма как мишката да ми е на 3 различни места :D)
quest.png
 
Съвсем скоро очаквайте "Quest System" - какво ще рече това?
- Това е нещо като евент, имате зададени 2 определени предмета + определени опции и когато ги намерите, може да ги размените за посоченият предмет, ето 1 пример как ще изглежда(на снимката съм посочил само lighting sword-а, защото няма как мишката да ми е на 3 различни места :D)
quest.png

Браво радвам се дано стане :)
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Баси не очаквах да ми допадне толкова сървъра... просто е супер... 10/10 ... а чудовищата са просто перфектни ... браво човече 10/10 10/10 :)
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Баси не очаквах да ми допадне толкова сървъра... просто е супер... 10/10 ... а чудовищата са просто перфектни ... браво човече 10/10 10/10 :)

Не знам дали си намерил всички, в нориа има 2 скрити спауна, където е перфектно за хората на по-малко ресове