[Help] Mу на Улиндолс 7

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
Искам да попинам да ли някой можи ми помогне да подкарам Му на Улиндолс 7
 
на "улиндолс 7" зависи колко бита си
 
Ако е на х32 ще върви. А, х64 емулира х32 битова среда. НЕ СЪМ ПРОБВАЛ но смятам че ще тръгне и на х32 и на х64
 
Ако е на х32 ще върви. А, х64 емулира х32 битова среда. НЕ СЪМ ПРОБВАЛ но смятам че ще тръгне и на х32 и на х64

И на двата тръгва. В момента съм с 64 бита и върви, на лаптопа съм с 32 бита и също върви.
 
Which probably means i am right (dance2)
 
по-лесно ли се подкарва на уин7 32бита , отколкото на win xp sp3 , защото ми писна от извънземни ерори |-(|-(|-(
 
бохохо играта си върви по 1 и същ начин на всички "прозорци" xD но да смениш уиндоуса си заради 1 игра... това не го виждам (nqh)
 
по-лесно ли се подкарва на уин7 32бита , отколкото на win xp sp3 , защото ми писна от извънземни ерори |-(|-(|-(

Трябва да пускаш MuServerStartUp.exe като Администратор :)
 
моа ти помогна аз също иам сървър на Му на windols 7
:) skype:fatal-mu_owner
 
64x битова е!!!

P.S. Мисля че го подкорах ма немога смена Ип на Майн!!!Файловете се тези на releasa DarksTeam season 3 Ep2.Ако някой Може да Хелп да пише на Скупе
 
Last edited:
кфо стана подкарахте ли го че и на моя компа да го подкарате :D
 
аве демек ако го подкараш да го подкараш и на моя комп ако може бе ..
 
аве демек ако го подкараш да го подкараш и на моя комп ако може бе ..
Е ще те разочаровам ма сам объркал нещо и нетръгва Сорри!!!Ма ме потърси в скупе да обменим опит :p
 
хелп някой да помогне да подкараме сървар че 7-cata оригинална пък не мисля да я сменям :(
 
пишете ми на скипе ше помогна с квото мога