[AD] LongMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

Секи може ти свали сървъра и сайта чрез ddos изтегли си Portblocker за порт 80,21,44405,55960 ;)
 
ако може 1 линкче ще сам ти благодарен
 
в дата.бг го има.
 
Еми намерих някакъв дано е станало

Едит: ся пък в сайта немоа си вляза
 
Last edited:
Ти трябва да му сложиш настройките ... иначе няма ти отваря сайта.. порови се в нета малко и ще разбереш как :) . а пък ако ти е трудет използвай sygate , която сиг ще ти е даже по трудна :D
 
  • Like
Reactions: MoveUp
Както ти казах :) oт firewall Трябва да го забраниш.
 
Ти трябва да му сложиш настройките ... иначе няма ти отваря сайта.. порови се в нета малко и ще разбереш как :) . а пък ако ти е трудет използвай sygate , която сиг ще ти е даже по трудна :D

ся как е ?
 
пак те крашвам виж си сайта
 
пак те крашвам виж си сайта

пиши на скипе: moveup...
за да ми помогниш, немога да го разбера (shake)
 
нямам време .. пиши на някой друг във darka Който да ти помогне.
 
Сървърът беше рестартиран. Може да започнете отново развитието. Приятна игра на всички :)
 
поредният фън сървър с devil mu web ! 2/0
 
поредният фън сървър с devil mu web ! 2/0

Имам разрешение за Девил Му сайта. Така ,че неми казвай къв сайт да слагам
 
то не е до разрешение ти какъвто искаш сайт може да си сложиш но проблема е ,че все едно и също гледам фън сървър с devil mu web ! вече така стана :х
 
то не е до разрешение ти какъвто искаш сайт може да си сложиш но проблема е ,че все едно и също гледам фън сървър с devil mu web ! вече така стана :х

Абе момче сайта не е правен от мен, а от Дамиян. Първо съм искъл разрешение дали мога да го сложа. Не сам като онези малки недорасли, дето го слагат без разрешение :)
 
аз знам ,че е на Дамиян но защо трябва един и същ сайт да слагате :х ма ле ма ле
 
Не сам като онези малки недорасли, дето го слагат без разрешение :)
MoveUp щом един уеб го има фрее много ясно, че е разрешено да си го сложат.. какви ПРОСТОТИИ дрънкаш
Се едно да има на ОпенМУ сегашния уеб с този темплейт фулл и да го има релийснат и качен апак да искаш разрешение за сваляне и ползване (rofl)
 
MoveUp щом един уеб го има фрее много ясно, че е разрешено да си го сложат.. какви ПРОСТОТИИ дрънкаш
Се едно да има на ОпенМУ сегашния уеб с този темплейт фулл и да го има релийснат и качен апак да искаш разрешение за сваляне и ползване (rofl)

абе ти май си излязал от гората, за Девил Му сайта никой не е дал разрешение за качване. Качват се някакви мизерни подобия на него който не стават и газа си да обършеш. Когато незнаеш някой работи, по-добре замалчи (chuckle)(chuckle)

Забравих да добавя: Абе нали като го има качен, качи ми оригинала да видим дали ще го намериш :cheezy::cheezy:
 
Last edited:
Има качен клонинг някаде, но няма да кажа каде!!!
даже и самия сайт ми умръзна..
 
Last edited: