[LOL] Как да станете хакери

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
noob_small.jpg




1. Изберете си псевдоним , нещо като PR0_HACKER_ , I_PRO_HACK, HACKER4ETO,HACKERA,HAKVAM_NARED, KILLER_haKera. Добре е и да сложите кой набор сте , ето пример: HAKVAM_94, PRO_HACKER_95 , Hacker4eto_97.


2. Избирате си мишена, след като предварително сте избрали сайт (след денонощно търсене в търсачките на платформа) на повече от 2 години.

3. След като сте сигурни ,че ще можете да "хакнете" сайта влезте във форума им и пуснете няколко теми от типа: " ТАЗИ ВЕЧЕР АЗ ЩЕ ВИ ХАКНА САЙТА" или " МОГА ДА ХАКНА САЙТА ВИ NOOBS"

4. След това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО влизате от истинското си IP, а не от нуубърските проксита(все пак сте луд хакер) и атакувате.

5. След като извършите великата атака изтрийте абсолютно всички файлове и дб-то, така правят БАШ-ХАКЕРИТЕ.


6. сложете на мястото на index.html/php цветен фон , от който посетителите да ги заболят очите( червен ,жълт,зелен) и напишете с font 74 :
HACKED BY ELITE HACKER ( превдонима ви) .Задължително оставете с още по-голям шрифт - msn/skype/icq/mail/yahoo /twitter/facebook/myspace/kefche.com акаунти за да се свържат с вас.


7. Работата продължава , ровите се денонощно и търсите SQL INJECTION и RFI/ LFI ,защото не знаете как се изплозват експлоити, но за какво са ви само нуубовете ги ползват, вие не сте като тях.

8. Ако не успеете случайно да го хакнете(което е невъзможно ,все пак сте големи хакери), пуснете някой як флууд от някоя долнопробна програмка като NetTools и след това спамете ,че сте успели да го хакнете.

9. След като сте хакнали 2-3 сайта в безплатни домейна и стари колкото баба ви и сте изградили репутация на елитен хакер от селския ъндърграунд можете да си направите ваш , най-добре бързо написан на html и качен в .hit.bg , може и да използвате описание в кефче.ком .


10. Не забравяйте да пишете във форуми колко сте велик и колко сайта сте хакнали , простосмъртните трябва да знаят какво сте направили!

11. Също така можете да го преповтаряте на приятелчетата си(имам предвид- скайп , ем-ес-ен приятелчетата ви) 2-3 месеца и като ви кажат ,че сте им го казвали вече- използвате извинението: "опа, аз забравих".​
 
Last edited:
Хах тва ме разсмя истински..! :D (bow)
 
(applause)(applause)(applause)(applause)(applause)(applause)
 
Този горе , на посочената снимка ми прилича на нашият любимец "SeRinO Hackera".Наистина!!! Се едно са братя. (chuckle)
 
хаха пукнах се от смях,ако бях хакер мой щеше за е SuperHackeR_mAn (nqh)
 
хаха пукнах се от смях,ако бях хакер мой щеше за е SuperHackeR_mAn (nqh)

SuperHacker_mAn_(набора)

edit: давайте тенксчета уааааа
 
не разбирал кво толкоз интересно видяхте в тая тема, аз мисля че всички сме свикнали вече на тези "Хакери" ...
katur.gif
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
The_Ultimate*Pro_Mega-Hacker е това е псевдонима... (nqh)
 
Е що, тоя дето казва "You're a faggot!" не е лош :D

btw
lydoto_xaker4e_92_vd
 
Last edited: