[Logo]My Logo For DarksTeam

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Отделих доста време над Photoshop и поне според мене имам толям прогрес това е вид благодарност към DarksTeam:
Картинка:
217989Q.jpg

Psd File:
 

Attachments

  • dakrsteam.psd
    436.2 KB · Views: 25
Давайте идей да папрьвям ако не ви ареса нещо.Ако не ви харесва вместо да ми упреквате ми кажете как да го направя по ваш вкус!!!
 
направи или по интересен фон с повече и по хубави ефекти (ползвай и четки) или го направи прозрачен за сайта
 
Тва би трябвало да ви ареса повече:
218117T.gif

Сега зубра един друг ефект като го овладея ще направя и да вас!
 
сложи четки за по интересен фон
 
Я даи някои саит за 4етки 4е аз не намерих убави :d
 
еми пиши в гугъла photshop brushes
 
^^ той я па 9/10 тва заслужава 1/10 най много тфа е едно от първите ми неща на пфотошопа ^^
 
Ако треа кажа чесно не е от нещата с които може се гордееш , фона е елементарен има уроци даже за такъв, а останалата част е един текст с блендинг настройки ... Пробвай малко повече да го разчупиш знаем че можеш !
 
Ако треа кажа чесно не е от нещата с които може се гордееш , фона е елементарен има уроци даже за такъв, а останалата част е един текст с блендинг настройки ... Пробвай малко повече да го разчупиш знаем че можеш !

Ти ваобще прочети ли че човекат казва че това е един от първите му "Проекти"

Относно темата знам че е стара но мисля че първото лого е по хубаво.

Ефектите се според мен се правят само за Банери защото чрез банер се прави реклама а не чрез лого..
 
Сичко това няма и оценка 0.5/10 моля не коментирайте тази тема...
 
1/10 ? не знам.. ,можеби подобни "логота" биха отивали повече на сайта на Патиланци.. или на някой 1-ви клас? (нищо лично изказвам мнение) за мен това е.. не знам странно.. 1 надпис на нещо си .. няма никъква връзка.. с каквото и да е било
 
Ако не виждаш Evo е правил това лого преди година...Сега е доста по напред с материала ;)