[Help] LoginServer Connect a fail

Status
Not open for further replies.

WayneManchester

New Member
Joined
Oct 30, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Здеавейте!

От много време се опитвам да пусна сервер-версия 0.97d+99i, но не става! Имам 1 проблем и не мога да го разреша-пробвах няколко версии и все едно и също--->>>Когато стартирам MuServerStartUp-a, чакам 5те секунди и започват да зареждат dataserver1, dataserver2,connectserver, joinserver, event_server, rankingserver, exdb- и на всички изписва READY-без да дава грешки, но тук идва проблема----->>>>>последното, което трябва да ми зареди е gameserver ,но ми изписва LOGINSERVER CONNECT A FAIL и след това изписва READY-пробвах да вляза във сървъра, но не може!
Използвам рутер и във www.WhatIsMyIp.com ми изписва, че IP-to ми е 93.123.***.*** и го сменям във всички файлове (IpList, ServerInfo и т.н.).
Кажете как мога да разреша проблема - Пточетох стотици форуми по тази тема, но---->>>>Все още си имам проблема.
Благодарен съм на всеки отделил време да отговори на Проблема ми!

SKYPE: rooney9206
 
А опита ли да смениш и името на потребителя ти за базата данни и паролата ?
 
Имах същия проблем и смених сървър файловете, след което ми излизаше някаква грешка за Ranking пак когато започва да зарежда gameserver. А проблема с ранкинг реших след като по-внимателно и по-бавно разгледах и забелязах че при restor-ването на MuOnline и Ranking като ида на Options не изглеждаше така:
"Logical file name" "Move to physical file name"
MuOnline_dat "D:\MuServer\MuOnline_data.mdf"
MuOnline_log "D:\MuServer\MuOnline_log.ldf"
и съответно за Ranking така:
"Logical file name" "Move to physical file name"
Ranking_dat "D:\MuServer\Ranking_data.mdf"
Ranking_log "D:\MuServer\Ranking_log.ldf"
Надявам се да съм помогнал с нещо.
 
Status
Not open for further replies.