[Help] Error: "LoginServer connect fail"

BaiShushul

New Member
Joined
Mar 28, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Здравейте! Води ме насам един проблем. Вчера вечерта си казах да си пусна едно сървърче на MuOnline. Всичко направих, обаче като стартирам MUServerStartUP.exe, ми дава следната грешка: "LoginServer connect fail". IP-то ми е реално. Въвел съм всички IP-та. С различни сървър файлове проблемът е индиферентен. Едно уточнение - не съм сменял сървър стартъра (вземах го от едни сървър файлове, защото в тези, които имам, липсва такъв, странно... :chuckle:)...
Имате ли някакви предложения, или да ме посъветвате какво да сторя?
 
Здравейте! Води ме насам един проблем. Вчера вечерта си казах да си пусна едно сървърче на MuOnline. Всичко направих, обаче като стартирам MUServerStartUP.exe, ми дава следната грешка: "LoginServer connect fail". IP-то ми е реално. Въвел съм всички IP-та. С различни сървър файлове проблемът е индиферентен. Едно уточнение - не съм сменял сървър стартъра (вземах го от едни сървър файлове, защото в тези, които имам, липсва такъв, странно... :chuckle:)...
Имате ли някакви предложения, или да ме посъветвате какво да сторя?


Според мен е от файловете впрочем тази грешка трябва да ти е дава на gameserver ако не се лъжа.
 
има много предположения но най-точния би трябвало да е неправилни настройки
 
Така. Да, грешката е на gameserver. Макар че преди ги бях сменял файловете, пак ги смених. С други файлове на версия 1.00l дава същата грешка. Смених файловете на такива за 0.97d0.99 - тогава ми дава друга грешка - че не можело да намери "skills file"... И пак не мога да вляза. Не мисля, че е от настройките. И нямам рутер. Дори файъруол нямам. Нито пък антивирусна. Ако някой иска да се опита да ми помогне през Team Viewer, да пише на Скайп: explose_93
 
Тази грешка според мене я изписва само когато сбъркаш или забравиш някъде някоe IP или порт....

Ако си с рутер (поне на мене) не ми изписа нищо преди а просто не можех да вляза, иначе сичко си беше ок.
 
Вече казах, че съм без рутер. Ip-тата ги поставям точно. А за порт... Хм, къде пък трябва да се въвежда порт, освен в ланчъра? Правил съм си сървъри на машината над 10 пъти и досега съм нямал тази грешка... Не знам просто... Някакви други идеи?
 
Опитай да стартираш сървъра през (Links) Като преди това смениш Ип-тата им с твоето
 
така мисля че файловете ти са 99б+ опитай да пуснеш сървър на друга версия. Или пък погледни LoginServer там има едни неща за конфигурация.
 
Iztegli si dr file ot sashtata version i gi zamesti i se oprai 100% ako i oniq det zamestij ne sa prechakani
 
Ти пък прочети правилата...
 
"VaSkYyYyYyYyYy", и през "Links" е същото. "Aragorn", ако си чел по-нагоре, ще разбереш, че съм сменял сървър файловете. "resistant", написал съм, че съм въвел правилно ИП-тата. Направо не знам какво да правя... Ще сгреша ли, ако преинсталирам Windows?
ПП: Наскоро имах вируси (макар че ги изчистих)...
Едит: Казах ли ви, че ме дискънектва от сървъра?
 
Last edited:
Преинстал си компютар и тогас поскаи сервер Акд не си смени Server File или по точно ако е по нова версия е от EventServer или дава ли неква грежка кат зарежда ако дава кажи какво пише
 
като ти излезе това connect server failed... натисни ОК и опитай да влизаш.
 
  • Like
Reactions: EviL
намери ме в скайп да видя кво толкос не ти върви
 
Тази грешка "LoginServer connect fail" неси сменил IP-to в D:\MuServer\StartUp.txt
v3v=/p55970 /caYour IP /cp55557
v4v=
v5v=
v6v=
v7v=Your IP 55970 Your IP 55960 55901
 
Променено е, не помага. Простотия ли ще напрвя, ако преинсталирам Windows-а?
 
Променено е, не помага. Простотия ли ще напрвя, ако преинсталирам Windows-а?

Според мен няма смисъл от preinstall, надали ще оправиш проблема, но и немога да ти предложа нищо друго от останалите. Най-добре някой по навътре с нещата ти влезе в компа и да прегледа. :think:
 
Да, уж влезе, но и той не успя. Преди броени минути преинсталирах. Сега само да инсталирам едни драйвери, туй-онуй и пак ще се захвана, да видим дали ще стане... Ще пиша след малко... Стискайте палци... ::d: