[Help] Login Server Connect Fail

Skyfi

New Member
Joined
Apr 27, 2008
Messages
64
Reaction score
4
От вчера изпробвам повече от 10 Server Files и един и същ проблем неспира да ми пречи

http://img140.imageshack.us/my.php?image=61743459ef0.jpg

Всичко е настроено (СИГУРЕН СЪМ!) обаче тва си крашва...
Ако можете да помогнете моля :eh:
 
Тва ми беше станало и на мене така но трябва помесла кво направиш че го оправих
 
Ок ако може всеки да каже своето мнение може по-лесно да се стигне до решение на проблема :)
 
Тва ми беше станало и на мене така но трябва помесла кво направиш че го оправих
1: IP-то ти реално ли е?
2: Сигорен ли си че си сменил всичките IP-та?
 
IP-To ми е реално но съм с рутер и ми пренасочиха следните портове за които четох
44405 (Tcp)
55901 (Tcp)
55557 (Tcp+Udp)

Да всички IP-Ta са променени!
 
Още някои идеи (think) Помогнете плс ^^
 
това е от MuServerStartUp.exe ... намери ме в skype и ще ти го оправя :)
 
От вчера изпробвам повече от 10 Server Files и един и същ проблем неспира да ми пречи

http://img140.imageshack.us/my.php?image=61743459ef0.jpg

Всичко е настроено (СИГУРЕН СЪМ!) обаче тва си крашва...
Ако можете да помогнете моля :eh:



проблема ти е във Service Manager даваш му Он и следтова пробвай пак при мен така се оправи дава че неможе да се свърже с ДБ а като е ОФФ неможе :)
 
Естествено че ако е OFF неможе :)
Ако ти е ON и пак нестава, смени в StartUp-а интервалите при рънването на exe-тата (може да не му достига време да зареди) :p
 
Моят проблем е същият. Каквито и сървър файлове да използвам все така става и това ми изписва. Когато го пускам с 127.0.0.1 всичко си работи като по вода, но когато го по пускам с 88.213.***.*** и всеки път ми дава LoginServer connect fail. Моля някои опитен да ми даде някои идеи как да стане.
 
при мен стига до GameServer и тма ми го изписва къде може да е проблема....
 
проблема е че сте с рутер и не трябва да пишете реалното ип нито 127.0.0.1 ... трябва да използвате навсякаде ипто което рутера ви задава - 192.168.**.**. Реалното ип се слага само в conneserverlist-a и в data/iplist и data/mapserverinfo.dat. Дано съм помогнал.