[AD] LinkosMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

Той админа горкия е толкова назад с нещата че няма накъде ... предложих му помощ ... имах платена хубава защита за 100тина долара ... и глупака се отказа да ме вземе във екипа ... и са го бере ... остана без хора ... ddos-ват го нон-стоп :) сам си си виновен Diyane :)
 
Тоя па :D какви ИП-Та бе олигофрен :D ти май въобще не си във час за какво иде реч :D направо ме съсипа от смях

И защо трябва да обиждаш да се покажеш какъв си герой ли кфо постигаш освен да показваш селянина в теб ??? После искате държавата да се оправи хаха ;)
 
Той админа горкия е толкова назад с нещата че няма накъде ... предложих му помощ ... имах платена хубава защита за 100тина долара ... и глупака се отказа да ме вземе във екипа ... и са го бере ... остана без хора ... ddos-ват го нон-стоп :) сам си си виновен Diyane :)
И каква е тая платена защита за 100 долара?
 
В момента не може да се логне . Одеве се бъгна левела ..
 
Нямало да спира каза. В момента не работи :)

Временна техническа неизправност, сменях портове. Освен това все още работя по въпроса със защитата от DdoS.

Работи, но това което каза той "CISCO Units Firewall." няма да му помогне

До някъде си прав, но до някъде не си. Метода по който се изпълняват различните DdoS са доста сложни, но този Firewall улеснява много допълнителната работа по защитата. За сметка на това пък простичките Spoofed Flood са 100% неуспешни към хоуста.

Той админа горкия е толкова назад с нещата че няма накъде ... предложих му помощ ... имах платена хубава защита за 100тина долара ... и глупака се отказа да ме вземе във екипа ... и са го бере ... остана без хора ... ddos-ват го нон-стоп :) сам си си виновен Diyane :)

Ти си последния човек на света, който може да прецени колко назад или колко напред съм. Разбира се, че няма да бъдеш част от екипа, просто нямам нужда от теб. А тази 100 доларовата защита от DdoS можеш да си я завреш отзад. Ти въобще чуваш ли се какво говориш?! Най-евтиния Proxy Shield, който предлага омисии на DdoS пакети, се предлага на пазара в момента за 10,000 долара годишно. Ти въобще имаш ли представа от методиката на Scanners, Parsers, Controllers и въобще как работи DdoS?! Както и да е, посмях си се доста, другото няма значение.

И каква е тая платена защита за 100 долара?

Правилно, и на мен ми е много интересна каква ще да е тази защита за 100 долара. Надявам се поне да си се посмял с него поне на половината на това, колкото се посмях аз.

В момента не може да се логне . Одеве се бъгна левела ..

Временно се наложи да спра Login Server-a, за да сменя едни вътрешни портове. Проблема е разрешен. Можете да влизате и да играете на воля.
 
@AnonOps аз ти намерих проблема с DDos атаките , просто блокирай айпи-то на Dimitrow чрез Firewall-a и готово (логика от горенаписаното):D: :banned2: (dance2)
 
@AnonOps аз ти намерих проблема с DDos атаките , просто блокирай айпи-то на Dimitrow чрез Firewall-a и готово (логика от горенаписаното):D: :banned2: (dance2)

DdoS никога не се прилага от един IP адрес. DdoS обикновено се изпълнява чрез така наречения Bot Net. Той представлява средно широка мрежа от заразени компютри, чиито трафик се управлява от злосторника, обикновено чрез частна spoofed IRC мрежа от няколко типа ботове - ботове за сканиране, ботове за анализиране и главни ботове, задаващи командата към ботовете-изпълнители, които насочват трафика на заразените компютри към хоуста на жертвата. Сама по себе си DdoS атаката представлява следното нещо: заразените компютри изпращат заявки до хоуст-а, който "слуша" на даден порт (обикновено това е порт 80, но портовете далеч не се свеждат само до добре познатите за HTTP, FTP, SSH и други, за повече информация проверете за информация за функцията UPnP), след което заявките веднага се прекратяват, преди да са достигнали целта си (хоуста). Така от очакване на прекалено много заявки, които никога няма да достигнат целта си, хоуста блокира, поради ограничения капацитет на трафик, който той може да поеме. От горепосоченото става ясно, че методиката ти с блокирането на даден IP адрес няма да проработи. Благодаря за загрижеността все пак. (hi)
 
Ей тъп , и без фул сет пак може да има рефлект! Научи опциите на предметите , щото си има специална опция за рефлекта , и къв хак виждаш в това клипче ??? 10 години и не си научил опциите на предметите , 10 години и не си научил как се помпят колби.

Не ми ги говори ти си същия палячо като тия явно да падат,а да играят с хакове :Д. Като много ти знае устата и на теб ела ме бии палио.