[AD] Lamersland 2 97d99i Exp: 100x Drop: 60%

иии поздравления поредния 15 минутен сървър Holy Shit And Have Fun
 
Хахха админчето не се отказва... :Д
Какво ти е толко смешно бе на теб ще ти е добре ли да се мъчиш да пуснеш сървър да имаш перфектно ПЦ и някакви смотаняци (същите като теб) да се праят на путки ?
 
  • Like
Reactions: Archon
offline ! Като ше пускате ЕДНОДНЕВКИ ПОНЕ НЕ ГИ РАЗРПСТРАНЯВАЙТЕ! ПИСНА МИ ОТ ЛАМЕРИ !
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o
Какво ти е толко смешно бе на теб ще ти е добре ли да се мъчиш да пуснеш сървър да имаш перфектно ПЦ и някакви смотаняци (същите като теб) да се праят на путки ?

Мойто момче,смешно ми е това,че (за 10ти път го казвам) админа е путчицата,която няма смелост да каже на сървъра си "хакнаха сървъра за ПОРЕДЕН път" а лъже 4е са го реснали... Като не знаеш нищо,т.е. като не ти давам обяснение за всичко,което знам за тая утрепка недей да се обаждаш,окей? ^^^^^^^^^^^^^
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o
ииииииииииииииииии Сървър is DeaD Аплодисменти за хубавия сървър играта беше много добра в периода от 15 мин и сървъра загина много добре
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o
ииииииииииииииииии Сървър is DeaD Аплодисменти за хубавия сървър играта беше много добра в периода от 15 мин и сървъра загина много добре

Приятелю, четири пъти беше хакван... Просто дойде момента (който се и очакваше) админа да се откаже от възстановяването му всеки път :(
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o
брат,пиши по скаип ,ще ти помогна с му-то (каквото мога) :) фрее
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o