[AD] Lamersland 2 97d99i Exp: 100x Drop: 60%

Ха-ха.. абе,хора.. осъзнайте се.. Админа ми блокира ацц-то поради факта че убивам голден Тайкан (бокс+2) и някъв пич с 2ри левел крила идва .. тоя максо дето е 1ви в топа.. приятел на админа нали.. и ме убива докат' си бия голдена.. после админа идва такъв.. и ми вика че не било забранено.. :) и вика да сме се псували,убивали.. нямало проблем.. после тоя максо ми вика "голям бой ше ядеш" някъв пикльо дето не може и гъза да си обърше :) и поради факта, че хоста е прекалено тъп ми е блокнал ацц-то :) просто не си заслужава.. язък заради това, че са кръстили така сървъра.. 1месец му давам. или ше се откаже 'щот няма защити на сървъра,или никой няма да му играе сървъра и ще се откаже да го хоства... помнете ми думата.. това се с извинение ЕБАТИ децата!
освен защити на сървъра и сайта няма а и това Lamersland 2 Created by EndOfLife
 
SKORO TOZI SURVUR SHTE BUDE HACKNAT OT DIEL !
tongue skype : diel_kiko
Пак олине за 1-2 дена
 
SKORO TOZI SURVUR SHTE BUDE HACKNAT OT DIEL !
tongue skype : diel_kiko
Пак олине за 1-2 дена

хахааха евала сървъра не си струва просто Br0nd3rZ ако искаш драсни едно ЛС може да играем заедно в един сървър да не му правя реклама тук ;)
 
Аз пак се излъгах да играя в сървъра заради версията след 1вото му хакване.. И ето, че админа каза "това няма да се повтори" да, ама който му е повярвал... :Д отново хакнат ;д
 
  • Like
Reactions: Bo$cH37o
Dungeon в сървъра ли играеш? Ако играеш кажи как се пишеш
 
не ама мислех да го играя..
 
Не е хакнат,ама не струва.. на 300лвл отиваме да бием +5 имам почти цял Гранд Соул Сет ... мн е лесен.. сичко е лесно освен експа.. а и админа не разбира от нищо... :Д като има проблем и пита сървъра..
 
Нема ли некой да се заеме, че да го хакне тоя сървър бе :Д админа няма защити..
 
1566480s.jpg

:D
 
Нема ли некой да се заеме, че да го хакне тоя сървър бе :Д админа няма защити..

За ко да го хакват?
От де знаеш че няма защити?
И като си толкова голям хакер че да казваш че няма защити защо не земеш ти да го хакнеш а викаш на другите да го хакнат?
 
'Щот един приятел го хакна а те излъгаха,че са го реснали така изведнъж и после оправяха ацц-та... 2мата 1ви от топа играят с хакове... адват си итеми.. логовете му не ебават.. с хитхак игра един пичага и пак нищо.. :) нито сървъра им е както трябва направен,нито защитите.. аз не мога,не съм казал,че мога..

crazyboy дигай за гърди,че.. ;д
 
Last edited:
За кфо хаквате сървъра? Повече от половината имате сървъри, ами ако Ви хакнат сървърите?? Приятно ли ще Ви е ?? Момчето като не разбира, това е форум за помощ!!! Ей, българите сме много тъпо племен бе... и тъпи си останем!! Ай, спирайте хаковете и да се правите на велики, че не виждате какво дърво може и Вас да Ви бие!!
 
The server is dead o.0 :D

Забавно ли ти е ? Кво му правите мръсно а ся ти ако си правиш сервер ша те вида .... Ква защита имаш...
 
Забавно ли ти е ? Кво му правите мръсно а ся ти ако си правиш сервер ша те вида .... Ква защита имаш...

1во,никога не бих пуснал сървър на МуОнлайн... пълна загуба на време.. ако пусна,то ще е макс експ на сийзън 5 с уебшоп за малките дечица... нямам намерение да пускам :)
2ро,не съм му хаквал сървъра нито един от пътите в които се погрижваха така внимателно за него държа да отбележа...
Държа да отбележа също,че админа EndOfLife питаше в сървъра какви защити да сложи и аз му препоръчах този форум :) така,че моля те не ме храни безпричинно... смея му се на това,че е пълно дете и на нищо друго :)