[Release] Jewel Deposit

The simple answer is: Yes, but It's works only with old 97-99 files (Season 1)
 
Last edited:
Искам да попитам, как ще стане номера като не мога да сложа камъните в куфара? (0.99b)
 
Искам да попитам, как ще стане номера като не мога да сложа камъните в куфара? (0.99b)

Добър въпрос, специално за 99.60 Рена+ 1 не може да слагаш в куфара през играта, може само с уеб депозитъра или едитор. А защо не може да се слагат Рена+1 в съндъка в игра питай Дарка аз не съм девелопер на сървъра.
 
Добър въпрос, специално за 99.60 Рена+ 1 не може да слагаш в куфара през играта, може само с уеб депозитъра или едитор. А защо не може да се слагат Рена+1 в съндъка в игра питай Дарка аз не съм девелопер на сървъра.

Има ли начин да се преработи кода, цяла нощ се мъчих и все удрям на камък. Избирам таблица Inventory от Character и като дам депозит стоунс ми дава > 0 Stones deposited, а в инвентара имам 5-6.... Моля ако можеш да ми помогнеш
 
Тук не съм ъпдейтвал депозитъра, защото се насочих към релийсването на уеб пакета DT Web 2.0. Там съм го допълнил и разработил доста по-добре, както съм му направил и админ панел.

Може да го разделя и да го ъпдейтна и тук, но сякаш не ми се занимава в момента с това.

Това, което искаш няма да стане в този модул, поне не и без сериозна преработка. Използвай на Ivowe3 депозитъра. Моят модул чете от съндък, а не от инвентара, функциите за едното нямат общо с другото. Единственото, което може да едитваш и да работи е в каква таблица да се депозира, а не откъде да ги депозира.
 
Last edited: