[Release] InspiredWeb 0.1 Beta 1

[09:37:06 | (09:37:23 — редактирано)] {Ĉ(ø)Ṩ™}{Šĥạḋǿω}{ḾềṀøṨ}: a i az ne za6titavam niker za6toto znam 4e i toi 100% zima ot nqkade daje i 2 dumi desa zima

^^

I',m eXTenTioN :)
 
  • Like
Reactions: MeMoS
[09:37:06 | (09:37:23 — редактирано)] {Ĉ(ø)Ṩ™}{Šĥạḋǿω}{ḾềṀøṨ}: a i az ne za6titavam niker za6toto znam 4e i toi 100% zima ot nqkade daje i 2 dumi desa zima

^^

I',m eXTenTioN :)

и какво сега медал ли искаш вярно е + това е така не вярвам че пише всичко аз и на него съм го казвал
 
Някой не иска ли да направи тема в "Дискусии" и да оставите тези двете да са си само за сайта.. :)
 
престанете да се карате и скивте тва,че главъта ме заболе Имам проблем със ресет-а
Ресет:
Error: Character ddas haven't got 400 to reset !
Error: Character ddas haven't god enought money to reset !
сорка,че спама ама спешно ми тряя помощ
 
ем нямаш 400 левел и пари за рес.......
 
всичко което е качено е с разрешение да се промени с цел по-добър дизайн или квото и да е, ако е човек ще остави кредити независимо какви са и колко са.Отностно тва дали ще се върна и т.н. никои неможе да говори от мое име.С времето се научаваш че не трябва да обръщаш внимание на някой неща и че хората са двулични.Никога не съм спирал да се занимавам с Mu просто хората които говорят не ме познават и скоро няма да спра да се занимавам защото MuWebs са едва 5% от php може да е нищо но по-добре да го научиш от тази игра от колкото по друг по-труден начин
Добрем, грешката е моя. (heidy)
Моля да бъда извинен. (xqx)
 
[09:37:06 | (09:37:23 — редактирано)] {Ĉ(ø)Ṩ™}{Šĥạḋǿω}{ḾềṀøṨ}: a i az ne za6titavam niker za6toto znam 4e i toi 100% zima ot nqkade daje i 2 dumi desa zima

^^

I',m eXTenTioN :)

БЕ ВИЕ МАЛУМНИ ЛИ СТЕ 100 пъти казах."ВЗИМАМ ОТ МЕФО."
Той ме е учил на всичко :) е почти всичко

АЗ НЕ СЪМ като eXTenTioN да не си признавам, и да се прая
на много умен, евалата на Мемос, че го показа къв е, мен точно
това ми беше целта.
 
  • Like
Reactions: MeMoS
БЕ ВИЕ МАЛУМНИ ЛИ СТЕ 100 пъти казах."ВЗИМАМ ОТ МЕФО."
Той ме е учил на всичко :) е почти всичко

АЗ НЕ СЪМ като eXTenTioN да не си признавам, и да се прая
на много умен, евалата на Мемос, че го показа къв е, мен точно
това ми беше целта.

И кое да си прзная като сам го писал аз ве умен (think) а (think) да аз пък гледах твоите уебове и се учих! и сам ред по ред сам го писал този уеб от наученото от тях ... колко пъти да ти го кажа тва (think) за къв хуи ми е да си държа само за мене кредитса като едни имена не прават нищо , просто аз сам го писал ред по ред файл по файл модул по модул този уеб :x

Мога да ти изброя хората които следяха проекта как го пиша сам:
OverLucked,Bupyc,Mupoh4o,Flame + Половината DarkSteam Които наблудаваха [Dev]InspiredWeb 0.1 ...
 
Last edited:
И кое да си прзная като сам го писал аз ве умен (think) а (think) да аз пък гледах твоите уебове и се учих! и сам ред по ред сам го писал този уеб от наученото от тях ... колко пъти да ти го кажа тва (think) за къв хуи ми е да си държа само за мене кредитса като едни имена не прават нищо , просто аз сам го писал ред по ред файл по файл модул по модул този уеб :x

Мога да ти изброя хората които следяха проекта как го пиша сам:
OverLucked,Bupyc,Mupoh4o,Flame + Половината DarkSteam Които наблудаваха [Dev]InspiredWeb 0.1 ...
Ти нали "напускаше" е?
 
престанете да се карате и скивте тва,че главъта ме заболе Имам проблем със ресет-а,а съм настроил конфига!
Ресет:
Error: Character ddas haven't got 400 to reset !
Error: Character ddas haven't god enought money to reset !
сорка,че спама ама спешно ми тряя помощ
 
престанете да се карате и скивте тва,че главъта ме заболе Имам проблем със ресет-а,а съм настроил конфига!
Ресет:
Error: Character ddas haven't got 400 to reset !
Error: Character ddas haven't god enought money to reset !
сорка,че спама ама спешно ми тряя помощ
Не ти е от конфига а от героя ! Толкова ли неможеш да преведеш 2 реда?
 
еми правих 3 героя и си е 400 левела и си има зен ОМГ.... (dull)
 
еми правих 3 героя и си е 400 левела и си има зен ОМГ.... (dull)

модулите не работят, уж обещаха да ги оправят...

писали крали ко прайли избиха се тука а то не работи
 
eXT ni6to li4no ama ti mi iskashe dizaina na niker i az ti go dadoh posle te pomolih da mi dade6 weba a ti mi se izhili

P.S sorry ama mi se preeba flextype
 
  • Like
Reactions: NikeR