[AD] ImperialMu S6 Exp: 1500x Drop: 99%

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast az sam pederast HTTP://IMPERIAL-CS.INFO
 
Last edited:
уебшопа още не е готов,но днес ще го оправим :)
 
Oops! Google Chrome could not find imperialmu.eu
 
Не ми отваря сайта.
 
Направи и един сайт от но-ип ако някой има проблеми да влиза от другия не от .eu
 
Last edited:
незнам защо но така News - ImperialMU отваря сайта,а така http://imperialmu.eu/ не го отваря някой ако знае как да го оправя ще съм му благодарен закупих домейна от Хостинг и домейни от СуперХостинг.БГ - хостинг в България. Hosting and domain names in Bulgaria :)

Пиши на support-а им и ще ти помогнат :)
 
Awesome! Само хора ти трябват и всичко ще е на 6 :)
 
дам ще им пиша PLMN и аз на това се надявам :)
 
Много хубав сайт и сървъра е прекрасен.

Пожелавам ти много успех.
 
мерси мисля,че проблема със линка към сайта е оправен(преди малко ми помогнаха,но казаха,че няма да се ъпдейтне веднага,зависело от интернет доставчика ми нещо свързано с DNS !) :)
 
някой ако може да ми помогне с уебшопа да пише... :)
спирам да спама :)
 
7/10 заради сайта ( лично мнение ), но не ми харесва (speechless)
 
Ти да не хостваш към Imperial-CS • бе ?!
+ това хубол, че имаш сървър дай боже да фулл ма няма сайт :D:
 
не почвайте да храните без да знаете какво е станало ;) просто ме нямаше вкъщи бях на вила за няколко дни и тока беше спирал,това е цялата работа и darkkingh нещо на много отворен се правиш ми се струва...не виждам CS какво общо има с MU...
 
не почвайте да храните без да знаете какво е станало ;) просто ме нямаше вкъщи бях на вила за няколко дни и тока беше спирал,това е цялата работа и darkkingh нещо на много отворен се правиш ми се струва...не виждам CS какво общо има с MU...

Мълчи е брат, мълчи..