[AD] HSMu Hard | NO DONATE/Webshops | 97d+99i

@yordanow дано да имаш нерви ако го играиш 1-вия рес минимум 6/7 дена :D
 
Total Accounts 196
Total Characters 199
Total Guilds 8
Online Users 23

5 дена по късно

Total Accounts: 542
Total Characters: 610
Total Guilds: 29
Users Online: 31
Max Online: 500
Status: Online
 
5 дена по късно

total accounts: 542
total characters: 610
total guilds: 29
users online: 31
max online: 500
status: Online
бр бр дано само го задържиш дълго
 
еми бр :): 10/10 ! само това където пише статса на играчите е мега шибано но това си е твоят сървър ;)
 
Last edited:
Total Accounts: 577
Total Characters: 651
Total Guilds: 30
Users Online: 34
 
Незнам кога ще направя 1 рес, ама може ли да ми кажеш защо сървъра е толкова ШИБАН!? Е, извинявай, ама сам супер изнервен. В давиас отивам на някав спот и герой с име пунишер ме заплашва с бан, защото е бил приятел със админа във игра и, че съм му правел КС (камо ли, че зимах по 900хп...) !?!?

Влезна админ, писа на средата не каза кой е (може и хадес да е бил 'щото написа някво име ама к'во значи един бог знае), пиша му, че има хакер, в давиас, който киллваше всички чудовища и играчи. Тооой... к'во направи!? Нищо, сигурно си е чатил с пунишер, щото писа "Пунишер онлине?".

Вип сървър:
-200 LevelUpPoints + 10 bless + 10 soul + 5 chaos

аааа?!?!? Т'ва ще рече ,че на левел ти дава 200 точки ииии ? к'ви са тия джевели воубще !?!?? Искам отговор по-бързо, че докато не ми отговориш не мисля да играя... (знам, че не те интересува много, ама както искаш)

И преди беше бозав сървъра (заради играчите в него), когато беше макс експ (или нещо от сорта)... Всички някви чужденци и ме псуват ...

Ааа! И пича си мислеше, че съм от русия и ме псуваше, а като разбра, че съм от България и, че сървъра е от България се отказа да псува толко много... Постепенно поспря... Садната работа

Айде GL & HF
 
Той всеки може да ти казва че познава админа ..недей да гледаш че ти пишат тва права за БАН има Xades
Вип Сървър:
1-вия месец имаш 200 точки бонус и тези джевели а не по 200 точки на левел
ако имаш още въпроси пиши в skype да не спамим много темата
 
не, просто искам да кажеш на тия дето си ги направил гм (и може да не правиш само познати, ако са ти такива, ами и други които разбират от му...) да си вършат работа. 2 гм-та у игра 1 хакер бие к'во види в давиас, ама няма кой да го банне. ако има още нещо ще пиша по скайп. влизам да играя
 
Незнам кога ще направя 1 рес, ама може ли да ми кажеш защо сървъра е толкова ШИБАН!? Е, извинявай, ама сам супер изнервен. В давиас отивам на някав спот и герой с име пунишер ме заплашва с бан, защото е бил приятел със админа във игра и, че съм му правел КС (камо ли, че зимах по 900хп...) !?!?

Влезна админ, писа на средата не каза кой е (може и хадес да е бил 'щото написа някво име ама к'во значи един бог знае), пиша му, че има хакер, в давиас, който киллваше всички чудовища и играчи. Тооой... к'во направи!? Нищо, сигурно си е чатил с пунишер, щото писа "Пунишер онлине?".

Вип сървър:
-200 LevelUpPoints + 10 bless + 10 soul + 5 chaos

аааа?!?!? Т'ва ще рече ,че на левел ти дава 200 точки ииии ? к'ви са тия джевели воубще !?!?? Искам отговор по-бързо, че докато не ми отговориш не мисля да играя... (знам, че не те интересува много, ама както искаш)

И преди беше бозав сървъра (заради играчите в него), когато беше макс експ (или нещо от сорта)... Всички някви чужденци и ме псуват ...

Ааа! И пича си мислеше, че съм от русия и ме псуваше, а като разбра, че съм от България и, че сървъра е от България се отказа да псува толко много... Постепенно поспря... Садната работа

Айде GL & HF

Следващия път ако се напвари тоя PuNnIsShEr

ще получи пернаментен банн
 
  • Like
Reactions: yordanow
извинявай за спама, ама приеми пълномощно по скайп да говорим.
 
you should of left the credits on the intro ...
 
фактите говорят сами за себе си ^^^ успех братле !
 
Boianx искам да питам на ESCOM ли даржиш сервера.Щото аз съм на ESCOM Свеленград на 60 км от хасково и ми казват тук че е невъзможно да имам реално ип.
За сервера браво.Дано стане по-игран 10/10 ;)