[Guide] How To Setup Season 3 Ep1 Files

кат влезна и какьфто клиенте да е ми по казва дисконнект.От клиента ли е или от сервера ?
 
Защо имам чиството че това не е С3 Еп1 клиент ?

Пррравилно разссъждавашш, уотсън.. (нищо лично) , т.е. прав си
 
Добре правя всичко както трябва и излиза ето това:

проблем ли е или сървъра ще си работи и без да му обръщам внимание?
 
Last edited:
Виж какви ИПта си сложил на ГСто ;)
 
Някой ако търси сериозен хост но му сървър с добър комп да пише скайп:chur1bnqk_93
 
Пичове то така лесно е тва ресторване сменяне на ИП и пароли ма как да отворя тея портове някой ще ми обесни ли?
 
Дарк можеш ли да кажеш кои евенти работят?
 
КАК?

как да ги отворя тея портове???
 
правя всичко сменям ип-то в маин и ме дисконектва като въвеждам ацц и пасс
аа какав порт си сложил на клиента ;)
 
Ще ме помислите за Нооб но не знам как трябва да го направя съвсем различно е в тези файлове който имам.
С файловете на InfinityMu съм изтеглих ги от форума но ДатаБазата не е MuOnline , MuOnline_Ranking , MuOnline_Event ами е MU2003_EVENT_DATA.bak , MuOnline.bak , Ranking.bak , SCFMuTeam.bak тва съдържа папката DataBase ако може да ми кажете какви Таблици трябва да направя в MSSQL-a и кое къде да сложа ще съм ви много благодарен :)
 
Значи оправих Дата Базата но не мога да разбера от къде идва сега пък това Сървъра тругва без нито 1 грашка а като вляза в Клиента и ми изписва че е Дисконект сървъра някой знае ли защо така.

За версич 1.04h става въпрос.
Аз се съмнявам този проблем да идва нещо от Клиента но не съм сигурен някой ако има някой изтестван клиент за тази версия нека го сподели.

Благодаря !!!
 
тарся Mu_Server_Season3_Episode1 от мн време се са счупени :S please help me !?!?