Hiring Web Developer

RaFa

Team Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
785
Reaction score
482
Здравейте, съфорумници,

От Hop Online си търсим Web Developer. Компанията се занимава с Digital Marketing и главната работа на Developer-а (надявам се това да е някой от вас) ще е да имплементира SEO Аudit-и и да прави design/redesign на сайтове, имаме няколко много интересни проекта, от които, според мен, ще се научите, мотивирате и ще надминете и Webzen! А изискванията и плюсовете са:

Functional competencies:
  • Proficiency with PHP (OOP is an advantage), JavaScript (jQuery), HTML, CSS
  • Experience building dynamic web pages and modules for CMS such as Wordpress
  • Knowledge of Search Engine Optimization & Analytics will be considered a big advantage
  • Excellent English communication skills

* Второто го има всеки, който е правил сайтове за MU :D


What we offer:
  • Working with a friendly team in a dynamic and open-minded office atmosphere (we have frequent foosball breaks during the day)
  • Flexible working hours (all we care about is that the job is done on time)
  • Possibilities to work from home or from distance, when necessary (you need to stay reachable online, though)
  • Weekly skill-sharing & QA workshops
  • Fixed salary base with flexible project-based bonus scheme

Офисът се намира в София, като можем да направим изключение за човек от друг град.

За да кандидатствате ми пишете на ЛС, за да ви дам мейл, на който да изпратите CV.
 
Мисля, че на този въпрос не трябва да отговарям тук. Мисля, че е редно това да се обсъди по време на интервюто, защото това зависи и от човека отсреща.
 
Мисля, че на този въпрос не трябва да отговарям тук. Мисля, че е редно това да се обсъди по време на интервюто, защото това зависи и от човека отсреща.

По този начин може да намерите само някой безработен човек. Безработни добри разработчици не съм виждал. Съвсем нормално ми изглежда да има написана заплата в някакви граници от - до.
 
Погледни в jobs и виж колко фирми пишат граница, броят се на пръсти. Ако работиш и искаш да си смениш работата няма да гледаш само парите.
 
Прав си ще гледам колко е добра фирмата. Тука предлагаш работа за незнайна фирма . С какво изпъкваш пред другите?
 
  • Like
Reactions: satanism and ludlud
Това, че не си се интересувал от Digital Marketing и най-вероятно не можеш да ми кажеш и една фирма, която се занимава с това, не означава, че фирмата е незнайна. Спирам да коментирам, който желае... знае как да кандидатства.

Моля, запази коментарите за себе си.
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
Komfo например. А това за коментарите беше доста тъпо. Като не искаш коментари обявата я пускаш само в jobs.bg и готово :)
 
@RaFa, много добре знаеш колко % от тоя форум са компетентни да кандидатстват за подобна работа. Изобщо не знам какво си си мислил когато си пускал обявата тук. Също така не мисля, че някой ако си търси работа ще тръгне да я търси точно в DarksTeam. Като цяло на мен ми изглежда безсмислено да пишеш точно в такъв форум, че търсиш човек за екипът си, но ти си знаеш.
 
Той човека си го каза : 'надявам се да е някой сред вас'.
Предполагам, че все му е тая кой ще вземе въпросната позиция, просто мисли и за вас. Лично аз бих се хванал, но София ми идва далечко
 
Постнах обявята тук, защото благодарение на този форум си вадя хляба в момента. И просто реших да дам шанс и на някой друг от вас, а какво получих отсреща? Хейт.

@Damian Да, тези са доста "известни", сигурно са и в топ 10 като Hop Online?
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Защо да си получил хейт? Разговаряме си... Не мисля, че да посочиш възнаграждението е лошо. Ако заплатата е добра ще привлечеш сериозни хора, а не някой, който просто си търси работа.
 
Заплата е пряко свързана със стажа и уменията, разбира се, на дадения човек. Не може един програмист, който сега навлиза в сектора да очаква заплата за Senior, нали така? Затова, ако се даде рейндж... ще е МНОГО голям.