[Help] [help] хакнаха ми сайта

KrTtT

New Member
Joined
Jul 31, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Fatal error: Call to a member function on a non-object in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\muweb.php on line 48
Някой да има идея как се оправя :( ?
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Install this WebMage 1.0[/URL]


Holy crap! Bloody hell кой по дяволите го е писал тоя сайт искам да му направя реклама такава кашичка не съм виждал даже на NikeR сайта е по кадърно написан и как може да му предлагаш тоя сайт да сложи по-добре Muweb 0.9 тоя сайт е смесица от мно сайтове и както като събереш всичко квото имаш под ръка при готвенето на манджа тук става същото
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Holy crap! Bloody hell кой по дяволите го е писал тоя сайт искам да му направя реклама такава кашичка не съм виждал даже на NikeR сайта е по кадърно написан и как може да му предлагаш тоя сайт да сложи по-добре Muweb 0.9 тоя сайт е смесица от мно сайтове и както като събереш всичко квото имаш под ръка при готвенето на манджа тук става същото

Anty Sql Injection 95% всеки го фали.
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
нз как е 95% като е направил да се избягват някои думи и символи най-добре е едно
PHP:
(eregi("[^a-zA-Z0-9\]", $user))
и още едно две неща
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Може да бъде inject-иран, но е по-трудничко
(ебавки с Source Code-а ^^)...
Така че не ви препоръчвам WebMage .. ;]
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Добре де немога да ва разбера вас тос не е хубав оня не е хубав..защо накрая не се съберете от DarksTeam и не направите нещу добро..и да си знаем него да ползваме.Извинявам се ако нещу сам ви обидил..
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
Добре де немога да ва разбера вас тос не е хубав оня не е хубав..защо накрая не се съберете от DarksTeam и не направите нещу добро..и да си знаем него да ползваме.Извинявам се ако нещу сам ви обидил..

Познаи защо няма да направят :) секи от тях си се занимава с му то си и мноо им дреме ти кво искаш и кво не искаш казаха ми, че имало програма за правене на му сайт ако я намеря ще ч качъ всеки сам да си изгради сайта и да си сложи дизайн какъвто си е направил :wasntme: