[Help] [help] хакнаха ми сайта

KrTtT

New Member
Joined
Jul 31, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Fatal error: Call to a member function on a non-object in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\muweb.php on line 48
Някой да има идея как се оправя :( ?
 
Install this WebMage 1.0[/URL]


Holy crap! Bloody hell кой по дяволите го е писал тоя сайт искам да му направя реклама такава кашичка не съм виждал даже на NikeR сайта е по кадърно написан и как може да му предлагаш тоя сайт да сложи по-добре Muweb 0.9 тоя сайт е смесица от мно сайтове и както като събереш всичко квото имаш под ръка при готвенето на манджа тук става същото
 
Holy crap! Bloody hell кой по дяволите го е писал тоя сайт искам да му направя реклама такава кашичка не съм виждал даже на NikeR сайта е по кадърно написан и как може да му предлагаш тоя сайт да сложи по-добре Muweb 0.9 тоя сайт е смесица от мно сайтове и както като събереш всичко квото имаш под ръка при готвенето на манджа тук става същото

Anty Sql Injection 95% всеки го фали.
 
нз как е 95% като е направил да се избягват някои думи и символи най-добре е едно
PHP:
(eregi("[^a-zA-Z0-9\]", $user))
и още едно две неща
 
Може да бъде inject-иран, но е по-трудничко
(ебавки с Source Code-а ^^)...
Така че не ви препоръчвам WebMage .. ;]
 
Добре де немога да ва разбера вас тос не е хубав оня не е хубав..защо накрая не се съберете от DarksTeam и не направите нещу добро..и да си знаем него да ползваме.Извинявам се ако нещу сам ви обидил..
 
Добре де немога да ва разбера вас тос не е хубав оня не е хубав..защо накрая не се съберете от DarksTeam и не направите нещу добро..и да си знаем него да ползваме.Извинявам се ако нещу сам ви обидил..

Познаи защо няма да направят :) секи от тях си се занимава с му то си и мноо им дреме ти кво искаш и кво не искаш казаха ми, че имало програма за правене на му сайт ако я намеря ще ч качъ всеки сам да си изгради сайта и да си сложи дизайн какъвто си е направил :wasntme: