[Help] HahaMu and Mupue

Как да спра hahamu и mupie на 97d99i

hahamu за сега не съм видял някой да го е спрял на 97.... за мупие..... може би може....
 
ако правиш сървър би ли споделил статистиките :p защото гледам питаш разни въпроси който бъдещ хостер би се интересувал.. =]
 
MuPie може да го спреш само като си смениш порта ;)
 
ако правиш сървър би ли споделил статистиките :p защото гледам питаш разни въпроси който бъдещ хостер би се интересувал.. =]
Change serial,pack the main and haha mu and some other bots are fucking up(chuckle)
 
Then unpack main (so you could see the real serial), connect to the server (so you could see the real joinserver port), and then -> use hahamu and mupie again ^^
Никой не може да го избегне :)
 
Добре на hahamu как му сменяш seriala ?
 
Unpack HahaMu (ако е пакнат, ако не е пакнат по принцип би трябвало да се вижда serial-a в Hex устройката)
 
da znam malko e trydno praq go do nekade ama ne stava prail sam go 3 pati 2 stava posledniq ne stana sega pak ne stana probal sam go
 
then unpack main (so you could see the real serial), connect to the server (so you could see the real joinserver port), and then -> use hahamu and mupie again ^^
никой не може да го избегне :)
сигурен ? пиши ми по -късно в скайп ;)
 
Ако версията е 97.. нищо не може да спре HahaMU :)
 
Then unpack main (so you could see the real serial), connect to the server (so you could see the real joinserver port), and then -> use hahamu and mupie again ^^
Никой не може да го избегне :)

If i remember correctly there is FREE source for Anti-Guard System that has been made only for Mu Mains..., so check it out and just modify it and than you can speak about ports, unpacking programs and more stuffs from this shit :D

P.S: Wazzup with you my friend? (devil) (tmi) :cool:
 
Ако версията е 97.. нищо не може да спре HahaMU :)

Дрън, че пляс не можело . . . Пич намери ме в скайп ще ти помогна с това и с каквото мога :)
 
Last edited:
Ако версията е 97.. нищо не може да спре HahaMU :)

1000 % сам сигорен че дори и да ти дам сериала и порт-а няма да влезнеш с хахаму!
 
1000 % сам сигорен че дори и да ти дам сериала и порт-а няма да влезнеш с хахаму!


Забележка:
Всичко направено от човек, може да се хакне от човек.
п.п. Никога не подценявай хората...просто не знаеш кви манафи ги има ;d
 
професор си станал да го еба :д