[Help] Hahamu,Hit hack and another Cheats

аве по същия начин може да се смени в хака ве не разбираш ли :mad:@@@@@@@@@@@
 
1:protect защо не направиш няколко под сървара в 1 под да има само Кофчег а 2 да има чалс машина а в 3 да влизат да се кефят незнам как става това ама по не няма да има ДУПЕРИ.
 
ми да и аз тва му казах той става за 97д+99и 99и е допълнение на 97д тоест става !!!
 
3а ся не сън чувал по добър ANTICHEAТ System 3а хакери от та3и
 
аве по същия начин може да се смени в хака ве не разбираш ли :mad:@@@@@@@@@@@

много повърхносто разсъждаваш ако чакаш тук да ти кажем всичко от ..до... жестоко се лажишш помисли малко сменяш си маина пакваш го и няма как да разберат сериала освен ако не го унпакнат а никои няма да трагне да ти го унпакне заради 1 му сървър.... иска се мислене не само да се мранка...

послепис. кви сте вие да ми казвате че СТ анти чит била наи добрата и спирала всичко аиде сложете и вижте че спира само около 80% от хаковете...
 
ок ако ми кажеш как да го пакна ... За
 
сложи си 3-д мейн и няма да имаш проблем със спийд хака :)
 
хахаму не е само за дупене и там е проблема . Ако сложиш СТ античийт елиминираш проблема със хахаму-то
СТ античейт бачка донякъде , ама има и други начини за дупене освен хахаму-то
 
аз имам едно проблемче с тоя Ст античеит настроил съм всичко но като конектна не ми излиза това за Conecta проверил сам си ип-та всичко обаче пак същата работа не знам дали не баркам нещо с портовете който се настройват в самия античиит
 
Last edited: