[Help] Guilds Create Problem

Status
Not open for further replies.

Break House

Active Member
Joined
Apr 26, 2008
Messages
281
Reaction score
34
Значи неможе да се прави Guilds кажете ми какви са възможните проблеми и кой таблици требва да имам защото си мисля че ми липсват някой :tmi:
 
Up /\
някои нямал ли е този проблем да подскаже малко :doh:
 
Преди време когато не бях защитен от регистер ми дропваха таблици които им падне . И имах абсолютно същият проблем почти целия форум опита да ми го оправи но не успя и т.н Omaru го оправи , КАК ? не знам и аз питаи него :)
 
и при мене се получи така ..хакнаха ме ..и от тогава го имам тоя проблем ...
 
Дропват таблиците на Guild и всеки вика лесна работа , лесна работа но като опитат въпреки че не съществура пише "Guild arleady exist" кфото и да направиш всичко опитахме
 
Create Table Guild Create Table Guild_Memb в query-to и си готов.
 
Добавих ги и пак не става :Х ( Не показва че съществува гуилд просот като натисна ок нищо не става :(


I use 97d
 
пробваи с друг клиент ако не стане пробваи с други сървърни фаилове
 
ахахахах е как ще е от клиента бе ? уби ме с този пост хахаха
 
ОТ СЕРВЕР ФАИЛОВЕТЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е
 
не че нещо ама леко се бара в Enterprise manager , незнам къв може да е проблема от клиента ... след като тези неща не се записват на твоя клиент а на сървъра , но ти знаеш най-добре
 
Не От сял е :)
само вирос е към верен път ...как ще е от файловете след като преди са работили след като са ме хакнали да не работят... и тях ли ще хакнат ::D::tmi:
 
а случайно не е ли в таблиците който се намират в "Enterprise manager" ? или греша
 
а случайно не е ли в таблиците който се намират в "Enterprise manager" ? или греша

Да и от там се бара но също и от Query Analizer :)
 
Procedure ... от там се създава Guild ...
 
абе виж дали таблицата ти Guild в муонлаин датабеиз-а я има и таблицата Guild_Memb ако са там виж дали има категориите
 
Status
Not open for further replies.