[Help] Guild bug

suh1q

Active Member
Joined
Sep 18, 2008
Messages
201
Reaction score
44
Здравейте имам следния проблем когато си направя гуилд и реша да изляза от него не ми дава ми или you are enable to leave this guild или your ID is not corected някой може ли да ми помогне използвам тези сървър файлове от тази тема http://darksteam.net/showthread.php?t=6440

Благодаря предварително
 
Извинявам се за повторния пост но наистена мноиго се нуждая от помощ моляви някой да помогне как да го оправя това с гуйлдовете..
 
при регистрацията са попалва ID номера опитай се да си го спомниш и ше го лефтниш..
 
при регистрацията са попалва ID номера опитай се да си го спомниш и ше го лефтниш..



Нестава какво ли не пробвах ... четох че има някви скриптове за този бъг бихте ли ми ги дали
 
Влез в MuServer/GameServer отвори DarksTeam.ini и най-доло във файла промени да изглежда така:

Code:
[Fixes]
DeleteCharacterWithoutID = 1		// Delete Character Without ID
DeleteGuildWithoutID = 0		// Delete/Leave Guild Without ID
MultiRun = 1				// Open More Than 1 GS
 
  • Like
Reactions: natumno
Пак не става пробвах... някъкви други идей
 
Това е .. аз съм със същите файлове и така си го оправих .. провери в MuServer/Data commonserver.cfg дали ти е EnableGuildDelete=1 ... друго не се сещам(hi)
 
Пробвай да пуснеш този код в query analyzer-a
Code:
update memb_info set sno__numb='1'
 
disable ID
Guild Exit Bug:

declare @gloop char(15)
declare @gctr int
declare @tctr int

set @tctr=0
set @gctr=0


select G_name from Guild
set @tctr = @@ROWCOUNT


while @gctr<@tctr
BEGIN

set @gctr = @gctr + 1

select @gloop=G_name from Guild
select * from Guildmember where G_Name=@gloop

IF @@ROWCOUNT < 2
begin

delete from Guildmember where G_Name = @gloop
delete from Guild where G_Name = @gloop

end

END
 
Last edited:
Пробвах и с този скрипт ама пак не става... ако сменя ExdB дали ще се оправи ??
 
пробва ли да напишеш 11111111111 до края и да изтриеш последната 1-ца?
 
пробва ли да напишеш 11111111111 до края и да изтриеш последната 1-ца?


Пробвах нестава.. и DarkMaster и той се прави не помага пък са негови файловете...
 
използвай един от тези скриптове да премахнеш тапото ID

Disabled ID:

Use Munline
Update memb_info set sno__numb='1'

Old:
MSQUERY = INSERT INTO MEMB_INFO SET sno__numb = $vault

New:
MSQUERY = INSERT INTO MEMB_INFO SET sno__numb = 000000$vault

UPDATE MEMB_INFO SET sno__numb = '0000001111111'
 
Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 7
Line 7: Incorrect syntax near 'MSQUERY'.

Server: Msg 156, Level 15, State 1, Line 7
Incorrect syntax near the keyword 'SET'.

Server: Msg 156, Level 15, State 1, Line 10
Incorrect syntax near the keyword 'SET'.

Това ли трябва да ми изпише...
 
За да не пускам нова тема, пиша тук защото файловете ми са същите.
Проблема ми е, че когато някой се помъчи да ползва командите /add & /pkclear Геймсървъра спира... изключих тези команди, но когато се преместиш в друг град горе в ляво ти изписва да релогнеш, че да ти се добавят точките ..aко си ГМ и искаш да се преместиш някъде , без значение дали ползваш /gmove hamlet 0 125 125 или /move lorencia все ти изписва Limit 32767 и не те мести в другия град... Може ли някой да окаже помощ.Благодаря предварително
 
Last edited:
За да не пускам нова тема, пиша тук защото файловете ми са същите.
Проблема ми е, че когато някой се помъчи да ползва командите /add & /pkclear Геймсървъра спира... изключих тези команди, но когато се преместиш в друг град горе в ляво ти изписва да релогнеш, че да ти се добавят точките .. или ако си с максимални точки, когато искаш да се преместиш в друг град горе в ляво ти изписва Limit 32767 и не те мести в другия град... Може ли някой да окаже помощ.Благодаря предварително
с коя бета си?
 
Здравейте имам следния проблем когато си направя гуилд и реша да изляза от него не ми дава ми или you are enable to leave this guild или your ID is not corected някой може ли да ми помогне използвам тези сървър файлове от тази тема http://darksteam.net/showthread.php?t=6440

Благодаря предварително
Оп, грешка.. Edited...
 
За да не пускам нова тема, пиша тук защото файловете ми са същите.
Проблема ми е, че когато някой се помъчи да ползва командите /add & /pkclear Геймсървъра спира... изключих тези команди, но когато се преместиш в друг град горе в ляво ти изписва да релогнеш, че да ти се добавят точките ..aко си ГМ и искаш да се преместиш някъде , без значение дали ползваш /gmove hamlet 0 125 125 или /move lorencia все ти изписва Limit 32767 и не те мести в другия град... Може ли някой да окаже помощ.Благодаря предварително
Поправих се. Даркмастър нали ти си правил настройките на геймсървъра, айде помогни малко.. моля те (:|
 
За да не пускам нова тема, пиша тук защото файловете ми са същите.
Проблема ми е, че когато някой се помъчи да ползва командите /add & /pkclear Геймсървъра спира... изключих тези команди, но когато се преместиш в друг град горе в ляво ти изписва да релогнеш, че да ти се добавят точките ..aко си ГМ и искаш да се преместиш някъде , без значение дали ползваш /gmove hamlet 0 125 125 или /move lorencia все ти изписва Limit 32767 и не те мести в другия град... Може ли някой да окаже помощ.Благодаря предварително

Толкова ли не разбрахте, че на дарка файловете са по бъгясани дори и от най обикновенните сървър файлове. Не ги ползвайте! :)