[Help] Good server files

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Пичове ако някой знае хубави Server Files за S3 E1 моля да ми даде защото прерових всички сайтове и няма нищо хубаво... поне ако имате с работещи CS and CW и GS да не пада моля Ви дайте ми линк за сваляне или ме намерете в skype : gasolinch0 ... не мога да дам пари за хубави файлове защото си ъпгрейднах машината и мога само да Ви кажа едно голямо благодаря ако ми помогнете с това което искам... след време може аз да помогна с нещо.

If someone knows good Server Files for S3 E1 please givme becouse i search in all web sites in uncle google :) and i cant find...at least server files to have some fixes for working CS, CW and GS do not crash... please dudes if u have that files givme link for download or send me PM or find me in skype : gasolinch0

Thanks, Stefan Stoychev
 
[bg]И аз ги искам много ако има някой да даде
[ang]Iwohen to if somlone haves the to give us a link :)
 
оффф аглииски език знаеш ли от каде може да се земат теа сървар файлове
 
За сега няма да слагаме файлове след сезон 2. Скоро даркмастер ще релейсне оеще веднъж епизод 1 и може да го сложи...
 
Очаквайте скоро S3 Ep1 FULL със сигурност ще бъде release-нат, благодарение на шефа :)
 
ЛОЛ! Аз си намерих сървър файлове за епизод 2 :d Но немога да подкарам сървъра, защото не разбирам :/
 
Ако имате за 97д-99и фикснати пишете ми по скайп aragorn_vt
 
ЛОЛ! Аз си намерих сървър файлове за епизод 2 :d Но немога да подкарам сървъра, защото не разбирам :/

Ако са ти от нета не си прави труда дори да се учиш как се подкарват...