[Help] Good server files

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Пичове ако някой знае хубави Server Files за S3 E1 моля да ми даде защото прерових всички сайтове и няма нищо хубаво... поне ако имате с работещи CS and CW и GS да не пада моля Ви дайте ми линк за сваляне или ме намерете в skype : gasolinch0 ... не мога да дам пари за хубави файлове защото си ъпгрейднах машината и мога само да Ви кажа едно голямо благодаря ако ми помогнете с това което искам... след време може аз да помогна с нещо.

If someone knows good Server Files for S3 E1 please givme becouse i search in all web sites in uncle google :) and i cant find...at least server files to have some fixes for working CS, CW and GS do not crash... please dudes if u have that files givme link for download or send me PM or find me in skype : gasolinch0

Thanks, Stefan Stoychev
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
[bg]И аз ги искам много ако има някой да даде
[ang]Iwohen to if somlone haves the to give us a link :)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
оффф аглииски език знаеш ли от каде може да се земат теа сървар файлове
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
За сега няма да слагаме файлове след сезон 2. Скоро даркмастер ще релейсне оеще веднъж епизод 1 и може да го сложи...
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Очаквайте скоро S3 Ep1 FULL със сигурност ще бъде release-нат, благодарение на шефа :)
 

Yondaime

New Member
Joined
May 17, 2008
Messages
30
Reaction score
0
ЛОЛ! Аз си намерих сървър файлове за епизод 2 :d Но немога да подкарам сървъра, защото не разбирам :/
 

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Ако имате за 97д-99и фикснати пишете ми по скайп aragorn_vt
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
ЛОЛ! Аз си намерих сървър файлове за епизод 2 :d Но немога да подкарам сървъра, защото не разбирам :/

Ако са ти от нета не си прави труда дори да се учиш как се подкарват...