[Help] GM Program

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Трябва ми няква програма от която моите ГМ-та в играта могат от тяхния пц да слагат итеми и т.н от тяхния пц..

аз имам ItemMaker обаче те немогат да го използват от тяхния пц при което даже използват паролата и е сменено на remote и е сложено ип-то сичко уж правилно но не дава връзка

затова питам друг начин да има?
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
adminpanel-а на damian ?

Точно така, използвай Администраторския Панел на Дамян. Аз работих с него и останах много доволен. Работи всичко на 100% и няма никакви недостатъци. Естествено ако се направят добавки и за предметите от новите версий и други работи които ми идват на ум ще е по-добре, но в момента няма едитор който да може да ти върши работата по-добре от този на Дамянчо :;):
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
аз не ползвам този сайт за сега докът направят последния упдейт а до тогава съм с muweb 0.9 и там немога от админ панела да слагам итеми и т.н затова питам за нещо друго
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Не говорим за сайта, а за админпанела :}
не са в комплект..
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
ако не искаш ползвай Mutoolz там има опция за адване на итеми ама защитата му е малко бамбашка ;]
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
не ми трябва Mutoolz (много фиксове му трябват на този сайт) ще почакам сайта на Damian да го сменят тогас може да го ползвам малко
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Ако искаш ГМ-тата да ползват едитор-а трябва да имат инсталиран SQLEVAL ама само Client (не съм сигорен дали беше Client) и от там се правеше 1 маниика , ще питам 1 фр по късно и ще ви кажа :)
 
  • Like
Reactions: SimolanT

sdsdfgd

New Member
Joined
Nov 1, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Help me Please

Please give GM Panel for mu online have panel opcii Ban - uban - warn
 

sdsdfgd

New Member
Joined
Nov 1, 2010
Messages
3
Reaction score
0
]no man im need opcii Ban - uban - warn no edit no edit char no edit account :( Please Help me For GM panel
 

GreatMU

Member
Joined
Oct 11, 2011
Messages
98
Reaction score
54
]no man im need opcii Ban - uban - warn no edit no edit char no edit account :( Please Help me For GM panel

This Admin panel, have BANN Options, Unban Options! Change Accaunt, Change Character